Trwa ładowanie...
d3lqtno

Kuba Wojewódzki zaatakował Beatę Tadlę. "Cierpi na nieuleczalną chorobę"

Dziennikarz w kąśliwy sposób komentuje polski show-biznes. Tym razem ostro oberwało się jego koleżance po fachu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki dogryzł Beacie Tadli
Kuba Wojewódzki dogryzł Beacie Tadli (ONS)
d3lqtno

Kuba Wojewódzki jest głównie znany jako samozwańczy król TVN-u, na którego antenie prowadzi swój talk-show. Ale to nie jedyne źródło utrzymania dziennikarza. Oprócz tego reklamuje sporo marek na swoich profilach w mediach społecznościowych oraz jest współwłaścicielem sieci restauracji. Wciąż jednak nie rezygnuje z innego rodzaju aktywności dziennikarskiej. Współprowadzi audycję w Newonce.radio oraz pisuje felietony do "Polityki".

To właśnie na łamach tygodnika krytykuje znanych i lubianych. Nie jest łaskawy nawet dla dobrych znajomych. Niedawno drwił z nowego związku Anny Muchy, jego dawnej miłości. Tematy sercowe często znajdują się w kręgu zainteresowań Kuby Wojewódzkiego. Tym razem za ofiarę wybrał sobie Beatę Tadlę.

Beata Tadla opowiedziała o utracie pracy. Na wizji polały się łzy

Dziennikarka ostatnio rozstała się ze swoim partnerem w mało elegancki sposób. Wojewódzki zarzucił jej, że zbyt często mówi o swoim życiu prywatnym w mediach.

d3lqtno

"Beata Tadla cierpi na nieuleczalną chorobę bycia zakochaną na oczach całej Polski. Właśnie przedstawiła światu swego nowego narzeczonego, nie bacząc, że poprzednie związki wyglądały jak Pearl Harbor" - napisał.

Tyle że Tadla wcale nie potwierdziła nowego związku. Wystarczyło, że na Insta Story dziennikarka zamieściła dwie pary stóp, a już przypisywano jej nowy romans. Dla Kuby Wojewódzkiego jest to jednak powód, aby zaatakować koleżankę.

"Jak mawiają zawodowi alkoholicy: jakie jest najlepsze wino? Następne" - podsumował perypetie miłosne dziennikarki.

Nam pozostaje dodać: "przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli".

d3lqtno

Podziel się opinią

Share
d3lqtno
d3lqtno