Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki zaatakował Beatę Tadlę. "Cierpi na nieuleczalną chorobę"

Dziennikarz w kąśliwy sposób komentuje polski show-biznes. Tym razem ostro oberwało się jego koleżance po fachu.

Kuba Wojewódzki zaatakował Beatę Tadlę. "Cierpi na nieuleczalną chorobę"Źródło: ONS
d3m8fo1
d3m8fo1

Kuba Wojewódzki jest głównie znany jako samozwańczy król TVN-u, na którego antenie prowadzi swój talk-show. Ale to nie jedyne źródło utrzymania dziennikarza. Oprócz tego reklamuje sporo marek na swoich profilach w mediach społecznościowych oraz jest współwłaścicielem sieci restauracji. Wciąż jednak nie rezygnuje z innego rodzaju aktywności dziennikarskiej. Współprowadzi audycję w Newonce.radio oraz pisuje felietony do "Polityki".

To właśnie na łamach tygodnika krytykuje znanych i lubianych. Nie jest łaskawy nawet dla dobrych znajomych. Niedawno drwił z nowego związku Anny Muchy, jego dawnej miłości. Tematy sercowe często znajdują się w kręgu zainteresowań Kuby Wojewódzkiego. Tym razem za ofiarę wybrał sobie Beatę Tadlę.

Beata Tadla opowiedziała o utracie pracy. Na wizji polały się łzy

Dziennikarka ostatnio rozstała się ze swoim partnerem w mało elegancki sposób. Wojewódzki zarzucił jej, że zbyt często mówi o swoim życiu prywatnym w mediach.

d3m8fo1

"Beata Tadla cierpi na nieuleczalną chorobę bycia zakochaną na oczach całej Polski. Właśnie przedstawiła światu swego nowego narzeczonego, nie bacząc, że poprzednie związki wyglądały jak Pearl Harbor" - napisał.

Tyle że Tadla wcale nie potwierdziła nowego związku. Wystarczyło, że na Insta Story dziennikarka zamieściła dwie pary stóp, a już przypisywano jej nowy romans. Dla Kuby Wojewódzkiego jest to jednak powód, aby zaatakować koleżankę.

"Jak mawiają zawodowi alkoholicy: jakie jest najlepsze wino? Następne" - podsumował perypetie miłosne dziennikarki.

Nam pozostaje dodać: "przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli".

d3m8fo1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m8fo1