WP

Kulig już nie ukrywa ciąży. Aktorka pozuje ze sporym brzuszkiem

Joanna Kulig ma teraz zdecydowanie najlepszy czas w swojej karierze. Już niebawem jej życie prywatne także wywróci się do góry nogami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Kulig
Joanna Kulig (East News, Fot: East News)
WP

Dzięki roli w filmie Pawła Pawlikowskiego o Joannie Kulig zrobiło się naprawdę głośno. "Zimna wojna" zachwyciła krytyków na całym świecie, a recenzenci szczególną uwagę zwrócili na aktorkę. Spekuluje się, że gwiazda ma nawet szansę na Oskara. Joanna Kulig długo czekała na moment, kiedy świat doceni jej talent.

Kiedy wszyscy myśleli, że gwiazda po premierze filmu Pawlikowskiego, zacznie przebierać w rolach i częściej pojawiać się na wielkim ekranie, to stało się coś zupełnie nieoczekiwanego. Okazało się, że Kulig ma zupełnie inne plany. Aktorka wraz z mężem zaplanowali powiększenie rodziny i już wkrótce na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko.

WP

Aktorka do tej pory nie wydała oficjalnego oświadczenia i długo ukrywała tę informację. Ostatnio na profilu Karoliny Korwin Piotrowskiej zostało opublikowane zdjęcie, na którym widać, że Joanna Kulig kwitnie w ciąży. W dodatku widać już naprawdę spory brzuszek!

W komentarzach pojawiło się sporo ciepłych słów na temat Kulig.

- Asia wygląda kwitnąco.
- Pani Asia wygląda przepięknie.
- Piękna Asia Kulig.

Zdecydowanie zgadzamy się z tymi opiniami.

WP

ZOBACZ TAKŻE: Torbicka wróży Kulig Oscara? "Powinna dostać za rolę w "Zimnej Wojnie"

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP