Trwa ładowanie...
d4g49o8

Kulig urodzi w Ameryce. Zapłaci krocie za prywatną klinikę

Joanna Kulig znalazła już klinikę, w której urodzi pierwsze dziecko. Rodzą tam największe gwiazdy Hollywood.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Joanna Kulig
Joanna Kulig (East News, Fot: Invision)
d4g49o8

Przed Joanną Kulig niebawem wiele wyznań. Aktorka zadebiutuje na czerwonym dywanie podczas gali wręczenia Oscarów, ale przede wszystkim zostanie mamą! Gwiazda ma urodzić niedługo przez ceremonią rozdania nagród filmowych i zadbała o to, by czuwał nad nią sztab specjalistów.

Kulig będzie rodzić w prestiżowej klinice Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles, która znana jest w całym mieście. Przyszły tam na świat dzieci Tori Spelling, Jennifer Garner czy Alicji Bachledy-Curuś. Ośrodek zapewnia młodym mamom wszelkie luksusy.

Aktorka oprócz sztabu najlepszych lekarzy będzie mogla liczyć na pomoc... fryzjera, manikiurzystki i kosmetyczki. Za tak kompleksowe usługi trzeba będzie jednak słono zapłacić. Kulig musi liczyć się z wydatkiem 100 tys. zł. Uznała, że warto zainwestować.

d4g49o8

- Joasia uznała, że skoro ma zostać aż do ceremonii wręczenia Oscarów, która będzie pod koniec lutego, to nie ma sensu wracać do Polski tylko na poród. A urodzenie dziecka w Ameryce ułatwi potem uzyskanie obywatelstwa amerykańskiego, co otwiera możliwości studiów i pracy - wyznała przyjaciółka Joanny w rozmowie z Rewią.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4g49o8

Podziel się opinią

Share
d4g49o8
d4g49o8