Trwa ładowanie...
dzk62vj

Joanna Kulig nie wróci do Polski? Aktorka urządziła się w USA

Aktorka pojechała do Stanów Zjednoczonych, by promować "Zimną wojnę" przed Oscarami. Ma zamiar urodzić tam swoje pierwsze dziecko. Czy wróci do Polski?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Kulig
Joanna Kulig (East News, Fot: Invision)
dzk62vj

Joanna Kulig ma szansę rozwinąć skrzydła w Hollywood. Jeśli dobrze pokieruje swoją karierą, może tam bardzo wiele osiągnąć. Po roli w "Zimnej wojnie" zachwycili się nią krytycy. Na festiwalu w Palm Springs zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki w nieanglojęzycznym filmie, a magazyn "W" umieścił ją w rankingu największych gwiazd 2018 roku, obok Nicole Kidman czy Emily Blunt.

Zobacz także: Hollywood zatrzyma Kulig? "Odmówiła kilku rodzimym produkcjom"

Choć nie dostała nominacji do Oscara za główną rolę kobiecą, "Zimna wojna" zdobyła trzy inne nominacje w kategoriach: najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepszy reżyser i najlepsze zdjęcia. Z pewnością przyczyni się to do jeszcze większego rozgłosu aktorki.

dzk62vj

Kulig poleciała do Ameryki kilka miesięcy temu. Wraz z mężem wynajęli mieszkanie w Santa Monica i postanowili, że ich pierwsze dziecko przyjdzie na świat w USA. Kulig zdążyła już podpisać kontrakt z jedną z największych agencji aktorskich w Hollywood.

Na razie aktorka nie planuje powrotu do Polski. Ale w rozmowie z "Vouge" zdradziła, że nie jest przesądzone, czy zostanie w Stanach na zawsze: "Mogłabym żyć w różnych miejscach świata. Ale zamieszkać tu na stałe? Nie myślę o tym w ogóle".

Mimo, że ma u boku ukochanego męża, tęskni za siostrą i mamą. Zwłaszcza, że wkrótce sama urodzi pierwsze dziecko, a to dla niej spory stres: "Boję się tego ,że będę matką – ale to zrozumiałe".

dzk62vj

Podziel się opinią

Share
dzk62vj
dzk62vj