Trwa ładowanie...
joanna kulig

Joanna Kulig nie wróci do Polski? Aktorka urządziła się w USA

Aktorka pojechała do Stanów Zjednoczonych, by promować "Zimną wojnę" przed Oscarami. Ma zamiar urodzić tam swoje pierwsze dziecko. Czy wróci do Polski?

Share
Joanna Kulig nie wróci do Polski? Aktorka urządziła się w USA
Źródło: East News, Fot: Invision
d2y3tkl

Joanna Kulig ma szansę rozwinąć skrzydła w Hollywood. Jeśli dobrze pokieruje swoją karierą, może tam bardzo wiele osiągnąć. Po roli w "Zimnej wojnie" zachwycili się nią krytycy. Na festiwalu w Palm Springs zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki w nieanglojęzycznym filmie, a magazyn "W" umieścił ją w rankingu największych gwiazd 2018 roku, obok Nicole Kidman czy Emily Blunt.

Zobacz także: Hollywood zatrzyma Kulig? "Odmówiła kilku rodzimym produkcjom"

Choć nie dostała nominacji do Oscara za główną rolę kobiecą, "Zimna wojna" zdobyła trzy inne nominacje w kategoriach: najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepszy reżyser i najlepsze zdjęcia. Z pewnością przyczyni się to do jeszcze większego rozgłosu aktorki.

d2y3tkl

Kulig poleciała do Ameryki kilka miesięcy temu. Wraz z mężem wynajęli mieszkanie w Santa Monica i postanowili, że ich pierwsze dziecko przyjdzie na świat w USA. Kulig zdążyła już podpisać kontrakt z jedną z największych agencji aktorskich w Hollywood.

Na razie aktorka nie planuje powrotu do Polski. Ale w rozmowie z "Vouge" zdradziła, że nie jest przesądzone, czy zostanie w Stanach na zawsze: "Mogłabym żyć w różnych miejscach świata. Ale zamieszkać tu na stałe? Nie myślę o tym w ogóle".

Mimo, że ma u boku ukochanego męża, tęskni za siostrą i mamą. Zwłaszcza, że wkrótce sama urodzi pierwsze dziecko, a to dla niej spory stres: "Boję się tego ,że będę matką – ale to zrozumiałe".

d2y3tkl

Podziel się opinią

Share
d2y3tkl
d2y3tkl