Trwa ładowanie...
d4jp3xd

Kulig w ogniu krytyki. Zupełnie niesłusznej

Umówmy się - kto z nas nie byłby podekscytowany tak jak Joanna Kulig (lub bardziej), gdyby spotkał na imprezie Brada Pitta?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Joanna Kulig znalazła się po obstrzałem internautów
Joanna Kulig znalazła się po obstrzałem internautów (Instagram.com)
d4jp3xd

Joanna Kulig pojechała do USA, gdzie promuje polską produkcję filmową - "Zimna wojna". Ostatnio aktorka pojawiła się na imprezie Amazona, na której błyszczały najbardziej znane gwiazdy Hollywood, takie jak Katy Perry, Demi Moore, Heidi Klum i Brad Pitt. Kluczowe jest tutaj nazwisko przystojnego aktora, z którym zapozowała Polka. Po publikacji zdjęcia w sieci zawrzało.

Międzynarodowy sukces "Zimnej wojny" sprawił, że Joanna Kulig zaczęła pojawiać się na prestiżowych imprezach, które poziomem znacznie odbiegają od tego, co dzieje się w Polsce. Przede wszystkim gwiazda ma szansę spotkać swoich idoli, osoby, które ją inspirują, a także wiele znanych i nieosiągalnych na co dzień postaci z branży.

d4jp3xd

Na ostatniej imprezie fotograf zrobił zdjęcie podekscytowanej gwieździe i opanowanemu Pittowi. Fotografia była szeroko komentowana przez internautów. Głównie ze względu na wygląd i zabawną minę Kulig.

Umówmy się - kto z nas nie byłby podekscytowany, tak jak aktorka albo nawet bardziej, gdyby swojego idola? Nie wiem, czy umiałabym powstrzymać swoje emocje i uśmiech od ucha do ucha, gdyby w pasie obejmował mnie Pitt. Prawdopodobnie ogarnąłby mnie stres tak duży, że nerwowo zaczęłabym się śmiać i zadawać dziwne pytania. Wybaczmy Asi więc tę niekorzystną minę, ponieważ podobna okazja może się już nie nadarzyć.

Internauci wytknęli też Joanna Kulig nieestetycznie ułożony biust i bezkształtną sukienkę. Oczywiście, prawda jest taka, że wystarczyłoby słowo, a każdy projektant w Polsce z chęcią zaprojektowałby, uszył i wysłał gwieździe sukienkę na czerwony dywan. Wydaje mi się jednak, że aktorka chciała czuć się przede wszystkim komfortowo w zaawansowanej ciąży, dlatego postawiła na czarną, prostą sukienkę. Być może nie jest to najlepsza z możliwych opcji, ale nie to jest najważniejsze.

  East News
(East News)

Kulig nigdy nie pretendowała do miana ikony stylu, modne stylizacje nie były (i jak widać wciąż nie są) jej priorytetem. Uznanie widzów i fanów zdobyła tylko i wyłącznie dzięki talentowi, ciężkiej pracy i osobowości.

d4jp3xd

Poraża mnie jednak skala negatywnych komentarzy w mediach społecznościowych na temat Joanny. Smutne jest to, że zamiast cieszyć się tym, że polskie produkcje są coraz bardziej doceniane na świecie, że w USA reprezentuje nas mądra, utalentowana i dowcipna aktorka, to najwięcej komentarzy wywołuje sukienka i biust aktorki.

Od siebie dodam tylko, że Brad Pitt również nie wybrał stylizacji w trendach high fashion i podkreślającej jego wysportowane ciało. Gdyby na galę ubrał się tak polski aktor, skala negatywnych komentarzy byłaby nie do opisania. Oczywiście gwiazdor wciąż jest przystojny (tu chyba wszyscy się zgadzamy), ale krytyczne komentarze nie pojawiają się pod jego adresem, bo jest tym znanym Pittem, który gra u Tarantino i był mężem Angeliny Jolie.

Proponuję cieszyć się z sukcesów "Zimnej wojny" i aktorki grającej w niej pierwsze skrzypce, zapomnieć o tym, co na sobie miała i kibicować Polakom w drodze po Oscara.

ZOBACZ TAKŻE: Torbicka wróży Kulig Oscara? "Powinna dostać za rolę w "Zimnej Wojnie"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4jp3xd

Podziel się opinią

Share
d4jp3xd
d4jp3xd