Trwa ładowanie...
doc7194

Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie! Potwierdzili swój związek na Instagramie

Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie po zaledwie 3 miesiącach. Miłość okazała się silniejsza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie! Potwierdzili swój związek na Instagramie
Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie! Potwierdzili swój związek na Instagramie (Getty Images)
doc7194

W październiku 2019 r. Kylie Jenner i Travis Scott postanowili się rozstać. Jak dotąd para nie podała powodów tej drastycznej decyzji. Nieoficjalnie mówiło się, że chodziło o konflikt interesów, gdyż raper miał nie chcieć ślubu.

ZOBACZ TAKŻE: Ida Nowakowska o konflikcie z Anną Muchą. "Anna, nie Ania"

Na początku bieżącego roku wyszło na jaw, że Jenner i Scott są coraz częściej widywani razem publicznie. Mówiło się już o potencjalnym powrocie, aczkolwiek celebrytka miała mieć spore obawy przed wejściem do tej samej rzeki.

doc7194

- Spędzają razem dużo czasu i żadne z nich nie widuje się z nikim innym – mówiła osoba z bliskiego otoczenia miliarderki.

Jak się okazało, miłość potrafi wszystko przezwyciężyć. Kylie Jenner opublikowała na swoim profilu na Instagramie wspólne zdjęcie ze Scottem z ćwierćfinałów Houston Rocket w 2017 r. Gwiazda była wtedy w ciąży z córką Stormi.

Warto dodać, że dzień wcześniej udostępniła zdjęcie ze swojego prywatnego odrzutowca, gdzie reklamowała buty firmy Nike. Tak się składa, że Travis Scott właśnie rozpoczął współpracę ze znaną marką sportową.

doc7194

Podziel się opinią

Share

doc7194

doc7194