Trwa ładowanie...
d1rslqa

Kylie Jenner na plaży. Wygląda jak syrena

Kylie Jenner już dawno zdążyła przyzwyczaić wszystkich, że niezależnie od stylizacji zawsze wygląda świetnie. Nic więc dziwnego, że zdjęcia, na których uwydatniona jest jej sylwetka, zbierają masę pozytywnych komentarzy. Tym razem celebrytka postawiła na element zaskoczenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kylie Jenner pokazała się w niesamowicie długim warkoczu.
Kylie Jenner pokazała się w niesamowicie długim warkoczu. (Forum)
d1rslqa

Kylie Jenner jest jedną z tych osób, w które zapatrzeni są młodzi ludzie na całym świecie. Jedni zazdroszczą jej pochodzenia, inni wyglądu, jeszcze inni pieniędzy. Są też tacy, którzy krytykują Jenner, twierdząc, że wszystkie swoje sukcesy zawdzięcza rodzinie, z której się wywodzi. Nie można jej jednak odmówić ani kariery, ani fortuny, ani tym bardziej świetnego wyglądu. Kylie doskonale zdaje sobie sprawę z atutów swojej urody, dlatego też często eksperymentuje ze stylizacjami.

Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym Jenner pozuje w obcisłym beżowym stroju, który lekko prześwitywał. Nie można powiedzieć, by był to odważny wybór, jednak nie to stanowiło element zaskoczenia.

d1rslqa

Kylie Jenner pokazała się w niewyobrażalnie długim warkoczu w zdecydowanie jaśniejszym kolorze niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Zdjęcia celebrytki na plaży na myśl przywodzą syrenę, która, choć raczej w nowoczesnym wydaniu, wciąż zachwyca swoim pięknem.

Tak długie włosy pasują do urody Kylie Jenner?

Ewa Minge: Zostałam królową kiczu

Zagłosuj na najlepszy polski film!

d1rslqa

Podziel się opinią

Share

d1rslqa

d1rslqa