Trwa ładowanie...
d39yz49

Lady Gaga i Bradley Cooper Oscary 2019: "Odwaliliśmy dobrą robotę, nabraliśmy was!"

Nie cichną plotki po kontrowersyjnym występie Lady Gagi i Bradleya Coopera, którzy wykonali swój oscarowy hit "Shallow" podczas gali. Po raz pierwszy Gaga zabrała głos i odpowiedziała na pytanie, które wszyscy sobie zadają.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na wspomnienie plotek Gaga przewróciła oczami
Na wspomnienie plotek Gaga przewróciła oczami (Youtube.com)
d39yz49

Dlaczego "zwykły" występ podczas gali budzi tyle emocji? Co właściwie stało się na scenie?

W filmie Bradleya Coopera "Narodziny gwiazdy" piosenkarka i aktor grają zakochaną parę, wiele osób uważa, że emocje przeszły z ekranu do życia prywatnego. Plotki miał podsycić fakt, że Gaga zerwała zaręczyny z długoletnim chłopakiem. Wszyscy zatem byli bardzo ciekawi ich zachowania na żywo, na scenie. Obserwowali mowę ich ciała, to, gdzie siedzi dziewczyna Coopera - Irina Shayk i czy jest między nimi jakakolwiek interakcja.

Wideo z występu ma już niemal 4 miliony odwtorzeń na YouTubie i niemal wszyscy są zgodni - trudno na to patrzeć nie myśląc, że coś między nimi jest! Nie dość, że od pierwszych dźwięków Gaga wpatrywała się w oczy Coopera, on pod koniec piosenki usiadł blisko niej przy fortepianie i ostatnie dźwięki wyśpiewali już do wspólnego mikrofonu. Każdy był przekonany, że para na koniec po prostu się pocałuje!

Social media wręcz oszalały od domysłów, a właściwie przekonania, że ten romans to prawda. Na dodatek Irina Shayk przestała obserwować Gagę na Instagramie, co właściwie jest ostatecznym potwierdzeniem, że... wie o romansie.

d39yz49

Teraz Jimmy Kimmel w swoim programie gościł piosenkarkę i zapytał ją wprost o tę sytuację. Na początek gwiazda przewróciła oczami, a potem zaczęła tłumaczyć:

- Po pierwsze: social media to toaleta internetu! A po drugie: ludzie zobaczyli miłość i właśnie o to nam chodziło, przecież to jest piosenka miłosna. Pracowaliśmy przez tydzień nad tym występem, Bradley wszystko wyreżyserował, każde zbliżenie. Jestem artystką i najwidoczniej odwaliliśmy dobrą robotę, nabraliście się!

Wygląda zatem na to, że występ, który był niczym innym jak odegraniem sceny z filmu zamiast zwyczajnym wykonaniem piosenki, był po prostu zaplanowany. Tylko czy to był dobry pomysł? Irina na pewno słyszała plotki o romansie, więc niczego jej nie ułatwili tą "scenką"... Co o tym myślicie?

Tu zobaczycie Lady Gagę u Jimmiego Kimmela:

d39yz49

Podziel się opinią

Share

d39yz49

d39yz49