Trwa ładowanie...
d2m6zts

Lady Gaga z zaokrąglonym brzuszkiem. Zaskoczyła na imprezie w obcisłej sukience

Lady Gaga nie schodzi z pierwszych stron gazet. O jej związku z Bradleyem Cooperem pisze cały świat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lady Gaga jest w ciąży?
Lady Gaga jest w ciąży? (Instagram.com)
d2m6zts

Lady Gaga i Bradley Cooper poznali się na planie filmu "Narodziny gwiazdy". Od początku promocji dzieła plotkowano o tym, że wokalistkę i aktora łączy coś więcej. Najpierw nie do końca wierzono w to, że wdali się w romans, ponieważ Cooper był w związku z Iriną Shayk. Wspólnie wychowują też córkę. Wszystko stało się jasne, gdy Gaga i Cooper zaczęli występować razem na scenie.

Chemia między nimi była widoczna na pierwszy rzut oka. Z czasem okazało się, że domysły kolorowej plany potwierdziły się. Okazało się, że Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się, a aktor związał się z wokalistką. Lady Gaga też zakończyła swój związek.

ZOBACZ: Romans Gagi i Coopera jest potwierdzony? "Jego narzeczona przestała ją obserwować na Instagramie"

Dla wielu informacja ta była szokiem. Na razie żadna ze stron nie komentuje plotek na swój temat. Piosenkarka jednak uwielbia podsycać zainteresowanie wokół swojej osoby. Na jednej z ostatnich imprez pojawiła się w czarnej, lateksowej sukience.

d2m6zts

Uwagę przyciągnął zaokrąglony brzuszek. Fani zaczęli snuć domysły o ciąży. Wokalistka jednak nie odniosła się do tych spekulacji.

Nigdy jednak nie ukrywała, że w przyszłości chciałaby założyć rodzinę. Do tej pory nie znalazła jednak odpowiedniego mężczyzny.

Być może Bradley Cooper dał wokalistce poczucie bezpieczeństwa i stabilizację, co sprawiło, że zdecydowali się na powiększenie rodziny. Czy tak się stało? Z pewnością czas pokaże.

Coś nam się jednak wydaje, że może to być tzw. ciąża spożywcza.

d2m6zts

Podziel się opinią

Share
d2m6zts
d2m6zts