Trwa ładowanie...
d1cxhuy

Laura Samojłowicz wróciła na salony. Trudno ją rozpoznać

Laura Samojłowicz przypomniała o sobie na jednej z imprez branżowych. Jej oryginalna stylizacja sprawiła, że trudno ją rozpoznać. Potwierdzamy, tak, jest to Laura Samojłowicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Laura Samojłowicz nie do poznania
Laura Samojłowicz nie do poznania (East News, Fot: East News)
d1cxhuy

Laura Samojłowicz kiedyś była jedną z najpopularniejszych aktorek i grała w hitowych serialach. Pojawiła się w "Ojcu Mateuszu", "M jak miłość" czy "Hotel 52". Z tym ostatnim wiąże się olbrzymi skandal, po którym usunęła się w cień.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Martyniuka został czołowym patoinfluencerem? "Lubi czytać sam o sobie"

d1cxhuy

W "Hotelu 52" dostała główną rolę. Wcielała się w Natalię Lipską. Kiedy jej kariera nabierała rozpędu, media donosiły o problemach na planie. Ponoć z Samojłowicz ciężko się pracowało. Serial był emitowany do 2013 roku, a w obsadzie pojawiło się wiele znanych nazwisk takich jak: Marek Bukowski, Magdalena Cielecka czy Filip Bobek.

Później było już tylko gorzej. Samojłowicz weszła w konflikt z reżyserem Radosławem Piwowarskim. Twierdziła, że przyszedł pijany do pracy na plan. Poważne oskarżenia okazały się całkowicie bezpodstawne. Aktorka już później nie pojawiła się w kolejnych sezonach produkcji.

O aktorce ucichło. Laura Samojłowicz postanowiła odciąć się od show biznesu. W rozmowie z Plejadą tłumaczyła, dlaczego. - Chciałam bardzo odpocząć, ponieważ bardzo dużo pracowałam, głównie przy serialu "Hotel 52", a chciałam chętnie jeszcze się czegoś nauczyć, stąd moja decyzja. Nie żałuję jej, dziś zrobiłabym to samo. Aktorka zaliczyła potem też kilka innych ról.

d1cxhuy

Po wielu latach wraca... zupełnie odmieniona. Pojawiła się na imprezie Papaya Young Directors. Aktorka pozowała w sportowej i bardzo luźnej stylizacji. Duże okulary oraz czapka całkowicie zasłoniły jej twarz. Do tego stopnia, że trudno było ją rozpoznać.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1cxhuy

d1cxhuy
d1cxhuy