Trwa ładowanie...
d33ae8x
News

Lech Wałęsa jednym zdjęciem rozbawił internautów. "Super poczucie humoru"

Lech Wałęsa jest aktywny w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje posty. Tym razem jedno zdjęcie rozbawiło internautów i wywołało lawinę komentarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lech Wałęsa pokazał zdjęcie, a internauci są zachwyceni
Lech Wałęsa pokazał zdjęcie, a internauci są zachwyceni (East News, Fot: East News)
d33ae8x

"Super poczucie humoru" - piszą internauci, którzy zobaczyli jedno ze zdjęć Lecha Wałęsy. Prezdent idzie z duchem czasu i korzysta z mediów społecznościowych. Tam pokazuje to, co dzieje się w jego życiu.

ZOBACZ TAKŻE: Wałęsa o swoim następcy. Wskazuje na politykaLecha Wałęsy

Nowe technologie potrafią spłatać filga. I to nie byle jakiego. Okazuje się, że Lech Wałęsa opublikował selfie, tyle że do góry nogi. Internauci wobec tego zobaczyli odwrócone zdjęcie i byli wręcz zachwyceni.

Zdjęcie zebrało w sumie ponad tysiąc polubień. Pojawiło się także mnóstwo komentarzy.

d33ae8x

"Panie Prezydencie, znowu Panu obróciło" - zaważają. "Pan Prezydent już staje na głowie, żeby w tej Polsce było lepiej!" - widnieją komentarze i zdaje się, że wielu internautom Lech Wałęsa "małą wpadką" poprawił humor.

Niewyraźne, niewykadrowane zdjęcie i wrzucone do góry nogami bawią. Chociażby ze względu na to, że wiele osób, w tym głownie publicznych, stara się, by opublikowała fotka była dopieszczona pod każdym względem. A prezydent o to nie dba.

d33ae8x

Podziel się opinią

Share
d33ae8x
d33ae8x