Trwa ładowanie...
d13jqux

Lenska zamieściła emocjonalny wpis na Instagramie. "Kiedy będę silna?"

Alżbeta Lenska przez pęknięcie tętniaka w mózgu niemal straciła życie. Po tym jak pomyślnie przeszła operację, teraz odpoczywa w domu. Podzieliła się refleksją na temat swojego obecnego stanu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alżbeta Lenska musiała przejść poważną operację
Alżbeta Lenska musiała przejść poważną operację (Instagram.com)
d13jqux

Wszyscy fani aktorki trzymają kciuki za jej rychły powrót do zdrowia. Gdy Lenską czekała operacja, mąż Rafał Cieszyński apelował do wszystkich, by modlili się za jego żonę. Na szczęście operacja zakończyła się sukcesem, a po kilku dniach Alżbeta mogła wrócić do domu. Gwiazda nie ukrywa, że choć nadal ciężko pojąć jej sytuację, w której się znalazła, to jest niesamowicie wdzięczna za okazane jej wsparcie. Na Instagramie zamieściła nowy wpis, w którym podzieliła się pewną refleksją.

- Mój Antek się mnie dziś zapytał, dlaczego cały czas używam słowa abstrakcja? Nie miałam pojęcia, ale faktycznie często używam ten wyraz... Pomimo tego że jestem optymistką, to co się wydarzyło wydaje mi się totalnie kosmiczną abstrakcją. Jestem pozytywna, ale nad niektórymi rzeczami się zastanawiam. Kiedy będę silna? Kiedy będę gotować? Kiedy będę ćwiczyć znowu? Kiedy będę jeździć autem? Wiele jest pytań, ale wiecie co? Cudowne jest mieć wspaniałe wsparcie - wyznała gwiazda.

d13jqux

Póki co Alżbeta jest bardzo osłabiona. Zdradziła, że próbowała przygotować dla najbliższych obiad, ale brakło jej sił.

- Rafał kupił wspaniały hamak na nasz balkon żeby się wspaniale odpoczywało. Ja zrobiłam ciasto na pizzę i musiałam odpocząć, ale siostra robi resztę pizzy z mojego przepisu i chyba będzie pyszna. Dziś myślę co zrobić z fryzurą - ogolić czy obciąć oto jest pytanie.To mój dzisiejszy abstrakcyjny temat - napisała Lenska na Instagramie (pisownia oryginalna).

Miejmy nadzieję, że gwiazda jak najszybciej wróci do pełni sił.

d13jqux

Podziel się opinią

Share

d13jqux

d13jqux