Trwa ładowanie...

Lewa pokazała pośladki na Insta. Miała ważne przesłanie

Można mieć prawie 3 mln obserwatorów i zasięgi z kosmosu, a i tak nic lepiej nie zwraca uwagi, jak nagie pośladki. Anna Lewandowska, która pewnie ma doktorat z Instagrama, wie to najlepiej.

Share
Anna Lewandowska na Insta z ważnym przesłaniem
Anna Lewandowska na Insta z ważnym przesłaniemŹródło: ONS.pl
d2u9x1g

Reklamy, prywatne zdjęcia, przepisy kulinarne i kolejne sportowe #challenge. Instagram Anny Lewandowskiej to całe spektrum tematyczne. Ale żona Roberta porusza na swoim profilu bardzo istotne kwestie, także zdrowotne.

W swoim najnowszym poście Lewa pisze o tzw. triadzie sportsmenek. Post Lewandowskiej jak na standardy Instagrama jest dosyć długi, a jego autorka już na samym początku zaznacza, aby przeczytać go do końca.

Czym jest triada sportsmenek? To współzależność trzech zaburzeń, które dotyczą: niskiej podaży energii (najczęściej to zaburzenia odżywiania), wtórnego braku miesiączki oraz demineralizacji kości, spowodowanej osteopenią, czego efektem jest osteoporoza.

Lewandowska pokazała twarz Klary

Lewandowska pisze, że problem dotyczy dużej ilości osób i apeluje, aby dobrze dobierać trenera.

d2u9x1g

Widać, że temat jest dla niej wyjątkowo ważny. Dlatego zadbała, aby post został zauważony i nie przeszedł bez echa. Jak to zrobiła? Najskuteczniejszą metodą, jaką zna internet od swego zarania – roznegliżowanym zdjęciem. Zresztą, zobaczcie sami:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2u9x1g

Podziel się opinią

Share
d2u9x1g
d2u9x1g