Trwa ładowanie...

Lewandowscy pochwalili się uroczymi zdjęciami z Klarą!

Celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcie Roberta Lewandowskiego z córeczką. Piłkarz trzyma Klarę na rękach i słodko całuje. Chwilę później sportowiec opublikował zdjęcie całej rodziny na treningu Bayernu.

Share
Lewandowscy pochwalili się uroczymi zdjęciami z Klarą!
Źródło: Instagram.com, Fot: Instagram
d426j3f

Jakiś czas temu w prasie pojawiła się informacja, że Lewandowscy dostali propozycję sesji zdjęciowej z Klarą. Para miałaby za to zainkasować nawet pół miliona złotych. Ania i Robert do tych doniesień się nie odnieśli i nie wiadomo, czy mają one cokolwiek wspólnego z prawdą. Jak na razie, para chętnie publikuje rodzinne zdjęcia w mediach społecznościowych, nie zdradzając jednak, jak wygląda ich córeczka.

Ostatnio Anna Lewandowska pochwaliła się uroczym zdjęciem Roberta, ubranego w treningową koszulkę Bayernu Monachium z Klarą na rękach. Córeczka sławnej pary ma na sobie słodki komplecik w arbuzy.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Chwilę poźniej na instagramowym koncie piłkarza pojawiło się kolejne, podobne zdjęcie. Na fotce widzimy całą rodzinę Lewandowskich. Miejmy nadzieję, że niedługo para zdecyduje się pokazać, jak właściwie wygląda najsławniejszy polski niemowlak!

ZOBACZ TAKŻE: Ania Lewandowska zabierze Klarę na obóz treningowy?

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
d426j3f

Podziel się opinią

Share
d426j3f
d426j3f