Trwa ładowanie...
d4blbqm

Lewandowscy zmieniają lokum w Warszawie. Przed nimi nowe wyzwania

Przed Lewandowskimi czas wyzwań. Anna jest w drugiej ciąży, co nie jest już tajemnicą. Nic dziwnego, że będzie krążyć wokół nich wiele plotek. Teraz czytamy, że... wyprowadzają się z obecnego mieszkania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna i Robert wiją sobie nowe gniazdko
Anna i Robert wiją sobie nowe gniazdko (ONS.pl)
d4blbqm

Anna i Robert Lewandowscy to prawdziwa power couple w sporcie, biznesie i rozrywce. Małżeństwo otwiera kolejne biznesy, co wzbudza potężny szacunek u ich fanów. Lewandowscy są jak polska rodzina królewska. Co znaczy, że o ich życiu prywatnym krąży wiele materiałów w internecie i prasie. Pojawiają się teraz nowe doniesienia o ich niedalekiej przyszłości.

Zobacz: Anna Lewandowska wydała książkę. Tłumaczy, jak zaszczepić dzieciom dobre nawyki

Jak donosi "Na żywo", Lewandowscy zdecydowali się na małą rewolucję. Powiększy się ich rodzina, więc czas też powiększyć miejsce do życia. Dziennikarze gazety dowiedzieli się, że Lewandowscy remontują dom, do którego już niebawem się przeprowadzą. Tymczasem wyprowadzili się z poprzedniego mieszkania na warszawskim Mokotowie i na jakiś czas ulokowali się w apartamencie przy Łazienkach Królewskich.

d4blbqm

Podobno z wyprowadzki cieszą się obie babcie Klary: Iwona, mama Roberta, i Maria, mama Anny. To one zajmują się często małą wnuczką, gdy rodzice załatwiają swoje sprawy. W Warszawie mają pewności, że wnuczka jest blisko i mogą pomóc w każdej chwili.

PRZECZYTAJ: Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Medialne szaleństwo ruszyło

Przypomnijmy, że Anna, Robert i Klara dzielą swoje życie między Warszawę a Monachium, gdzie piłkarz na co dzień pracuje w klubie Bayern Monachium. Tu warto dodać, że kontrakt przedłużono Robertowi do 2023 r., więc jeszcze tam pobawi z rodziną.

Anna w jednym z wywiadów mówiła: - Mieszkamy raz w Polsce, raz w Niemczech. I wszędzie potrafimy się odnaleźć. Tłumaczę naszej córeczce, gdzie jest nasz dom. Tam, gdzie rodzice...

d4blbqm

Ci, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak teraz mieszkają Lewandowscy, staną przed dość trudnym zadaniem. Tyle się u tej pary dzieje, że trudno zorientować się, czy obecnie są w Polsce, w Niemczech, na wakacjach czy na sesji zdjęciowej. Ale jeśli wierzyć, że część wnętrz pojawiających się na zdjęciach Anny to fragmenty ich mieszkań, to jedno jest pewne - mieszkają bardzo stylowo.

I nikt nie ma wątpliwości, że w ich mieszkaniach są prywatne siłownie dla sportowej pary:

PRZECZYTAJ: Anna Lewandowska zamieściła emocjonalny wpis. Daje dobry przykład fanom

d4blbqm

Podziel się opinią

Share
d4blbqm
d4blbqm