Trwa ładowanie...

Lewandowscy zmieniają lokum w Warszawie. Przed nimi nowe wyzwania

Przed Lewandowskimi czas wyzwań. Anna jest w drugiej ciąży, co nie jest już tajemnicą. Nic dziwnego, że będzie krążyć wokół nich wiele plotek. Teraz czytamy, że... wyprowadzają się z obecnego mieszkania.

Lewandowscy zmieniają lokum w Warszawie. Przed nimi nowe wyzwaniaŹródło: ONS.pl
d407pzm
d407pzm

Anna i Robert Lewandowscy to prawdziwa power couple w sporcie, biznesie i rozrywce. Małżeństwo otwiera kolejne biznesy, co wzbudza potężny szacunek u ich fanów. Lewandowscy są jak polska rodzina królewska. Co znaczy, że o ich życiu prywatnym krąży wiele materiałów w internecie i prasie. Pojawiają się teraz nowe doniesienia o ich niedalekiej przyszłości.

Zobacz: Anna Lewandowska wydała książkę. Tłumaczy, jak zaszczepić dzieciom dobre nawyki

Jak donosi "Na żywo", Lewandowscy zdecydowali się na małą rewolucję. Powiększy się ich rodzina, więc czas też powiększyć miejsce do życia. Dziennikarze gazety dowiedzieli się, że Lewandowscy remontują dom, do którego już niebawem się przeprowadzą. Tymczasem wyprowadzili się z poprzedniego mieszkania na warszawskim Mokotowie i na jakiś czas ulokowali się w apartamencie przy Łazienkach Królewskich.

Podobno z wyprowadzki cieszą się obie babcie Klary: Iwona, mama Roberta, i Maria, mama Anny. To one zajmują się często małą wnuczką, gdy rodzice załatwiają swoje sprawy. W Warszawie mają pewności, że wnuczka jest blisko i mogą pomóc w każdej chwili.

d407pzm

Przypomnijmy, że Anna, Robert i Klara dzielą swoje życie między Warszawę a Monachium, gdzie piłkarz na co dzień pracuje w klubie Bayern Monachium. Tu warto dodać, że kontrakt przedłużono Robertowi do 2023 r., więc jeszcze tam pobawi z rodziną.

Anna w jednym z wywiadów mówiła: - Mieszkamy raz w Polsce, raz w Niemczech. I wszędzie potrafimy się odnaleźć. Tłumaczę naszej córeczce, gdzie jest nasz dom. Tam, gdzie rodzice...

Ci, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak teraz mieszkają Lewandowscy, staną przed dość trudnym zadaniem. Tyle się u tej pary dzieje, że trudno zorientować się, czy obecnie są w Polsce, w Niemczech, na wakacjach czy na sesji zdjęciowej. Ale jeśli wierzyć, że część wnętrz pojawiających się na zdjęciach Anny to fragmenty ich mieszkań, to jedno jest pewne - mieszkają bardzo stylowo.

I nikt nie ma wątpliwości, że w ich mieszkaniach są prywatne siłownie dla sportowej pary:

d407pzm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d407pzm