Trwa ładowanie...
d27w74q

Lewandowska całuje męża. Czułości? Nie bez powodu

Anna Lewandowska nie mogła powstrzymać się od publicznych komplementów skierowanych w stronę męża. Nic dziwnego - osiągnięcia Roberta Lewandowskiego to z całą pewnością coś, czym można się chwalić. Kochająca żona wspiera swojego partnera i daje temu wyraz w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska chwali się osiągnięciami męża.
Anna Lewandowska chwali się osiągnięciami męża. (Instagram.com)
d27w74q

Anna i Robert Lewandowscy to chyba najpopularniejsza i jedna z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Choć pokazują wiele ze swojego życia, potrafią zachować prywatność i intymność. To dzięki temu ich córki mogą cieszyć się względnie spokojnym dzieciństwem, choć, jak wiadomo, ta rodzina jest stale na świeczniku.

Są jednak takie chwile, których gwiazdy nie chcą zatrzymywać tylko dla siebie. Dzisiejszy wieczór jest jednym z najważniejszych w karierze Roberta Lewandowskiego - został Piłkarzem Roku UEFA. - Zdobycie pucharu Ligi Mistrzów miało dla mnie ogromne znaczenie. Byłem bardzo rozczarowany po wcześniejszych porażkach, ale nigdy nie zrezygnowałem z tego marzenia - powiedział piłkarz podczas odbierania nagrody.

d27w74q

Anna Lewandowska nie mogła powstrzymać się od publicznego skomplementowania swojego męża. Jej ukochany zdobył w końcu nie byle jaką nagrodę. W tak ważnych chwilach Robert Lewandowski może liczyć na wsparcie żony.

"Dziś ważny dzień dla Roberta, całej naszej rodziny, przyjaciół i najbliższych. Historia ta nie napisała się sama. Roberta ostatnie lata to ciągły rozwój, to lata wielu wyrzeczeń, wytrwałej pracy nad sobą, przekraczanie własnych barier" - napisała trenerka.

Osiągnięcia Roberta, które wypunktowała Anna Lewandowska rzeczywiście robią wrażenie. Ogromna ich część to zasługa jego talentu, ciężkiej pracy i determinacji, ale wsparcie bliskich z pewnością było dla niego ważne w osiąganiu kolejnych celów.

d27w74q

Burza po zdjęciu Anny Lewandowskiej. Maja Staśko i Edyta Litwiniuk zabierają głos

"Nie mogę być dziś bardziej dumna. Kocham. Wspieram" - dodała Anna Lewandowska. Jej wspólne zdjęcie z mężem naprawdę wyraża wiele emocji, które składają się w jedno - niesamowitą dumę. Życzymy im jeszcze wielu takich chwil!

Swoje ulubione programy i seriale możesz oglądać na WP Pilot!

d27w74q

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d27w74q

Podziel się opinią

Share
d27w74q
d27w74q