Trwa ładowanie...

Liam Hemsworth i rozstanie z Miley Cyrus. Bratowa aktora uważa, że może mieć lepszą partnerkę

Elsa Patakay, bratowa Liama Hemswortha, stwierdziła, że to dla niego dobrze, że rozstał się z Miley Cyrus. Jest zdania, że "zasługuje na kogoś znacznie lepszego".

Share
Liam Hemsworth i rozstanie z Miley Cyrus. Bratowa aktora uważa, że może mieć lepszą partnerkę
Źródło: Getty Images
d23g0ex

Liam Hemsworth i Miley Cyrus rozwiedli się po zaledwie siedmiu miesiącach małżeństwa. Wokalistka krótko romansowała z Kaitlynn Carter, a teraz spotyka się z Codym Simpsonem. Przekonuje, że jest "jedynym facetem z jajami, jakiego poznała w życiu".

Jej podejściem i zachowaniem oburzona jest Elsa Patakay, żona Christa Hemswortha i bratowa Liama. Twierdzi, że aktor "zasługuje na kogoś znacznie lepszego" w swoim życiu.

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

- Mój szwagier, cóż... Po związku, na który poświęcił dziesięć lat, jest trochę przygnębiony, ale dobrze sobie radzi. Jest silnym chłopcem i zasługuje na to, co najlepsze. Myślę, że zasługuje na kogoś znacznie lepszego - powiedziała kobieta w rozmowie z magazynem "Hola".

- Zawsze znajduje się wsparcie w rodzinie, a on jest nierozłączny ze swoim bratem, który jest blisko niego, aby dać mu całą siłę, jakiej będzie potrzebował" - powiedziała.

Jak ocenianie związek Liama i Miley? Dobrze, że się rozeszli?

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d23g0ex

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23g0ex
d23g0ex