Trwa ładowanie...
d36dpof

Liam Hemsworth złożył papiery rozwodowe. To koniec małżeństwa z Miley Cyrus

Na początku sierpnia świat obiegła informacja o separacji Liama Hemswortha i Miley Cyrus. Właśnie okazało się, że aktor złożył papiery rozwodowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Liam Hemsworth złożył właśnie papiery rozwodowe
Liam Hemsworth złożył właśnie papiery rozwodowe (East News)
d36dpof

Liam Hemsworth i Miley Cyrus pobrali się w grudniu 2018 r. w domu w Nashville. Nikt nie spodziewał się, że ich małżeństwo potrwa tak krótko, jednak w sierpniu para ogłosiła separację.

Przyjaciele wskazywali, że winną była Miley, która wróciła do imprezowania. Tuż przed wydaniem oficjalnego oświadczeniu piosenkarkę widziano, jak całowała się z inną kobietą. Liam nie mógł tego wytrzymać. Właśnie złożył papiery rozwodowe.

Według portalu TZM jako główną przyczynę podał różnice nie do pogodzenia. Rozwód Liama Hemswortha i Miley Cyrus prawdopodobnie przebiegnie bezboleśnie, ponieważ mieli rozdzielność majątkową. Para nie mogła się ze sobą porozumieć już od dłuższego czasu.

d36dpof

W czerwcu paparazzi dostrzegli, że Liam nie nosi obrączki. To jednak nikogo nie zdziwiło, ponieważ para od początku miała problemy. Często się kłócili, ale zawsze do siebie wracali. Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha trwał przeszło 10 lat.

Poznali się na planie filmu "Ostatnia piosenka", którego premiera odbyła się w 2010 r. Rodzina Liama nigdy nie lubiła Miley, jednak aktor był zakochany w piosenkarce. Niestety, nie udało mu się jej zatrzymać na dłużej. Zarówno dla Miley, jak i Liama będzie to pierwszy rozwód na koncie.

d36dpof

Podziel się opinią

Share
d36dpof
d36dpof