Trwa ładowanie...

Liam Hemsworth złożył papiery rozwodowe. To koniec małżeństwa z Miley Cyrus

Na początku sierpnia świat obiegła informacja o separacji Liama Hemswortha i Miley Cyrus. Właśnie okazało się, że aktor złożył papiery rozwodowe.

Liam Hemsworth złożył papiery rozwodowe. To koniec małżeństwa z Miley CyrusŹródło: East News
ds12nzk
ds12nzk

Liam Hemsworth i Miley Cyrus pobrali się w grudniu 2018 r. w domu w Nashville. Nikt nie spodziewał się, że ich małżeństwo potrwa tak krótko, jednak w sierpniu para ogłosiła separację.

Przyjaciele wskazywali, że winną była Miley, która wróciła do imprezowania. Tuż przed wydaniem oficjalnego oświadczeniu piosenkarkę widziano, jak całowała się z inną kobietą. Liam nie mógł tego wytrzymać. Właśnie złożył papiery rozwodowe.

Według portalu TZM jako główną przyczynę podał różnice nie do pogodzenia. Rozwód Liama Hemswortha i Miley Cyrus prawdopodobnie przebiegnie bezboleśnie, ponieważ mieli rozdzielność majątkową. Para nie mogła się ze sobą porozumieć już od dłuższego czasu.

W czerwcu paparazzi dostrzegli, że Liam nie nosi obrączki. To jednak nikogo nie zdziwiło, ponieważ para od początku miała problemy. Często się kłócili, ale zawsze do siebie wracali. Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha trwał przeszło 10 lat.

ds12nzk

Poznali się na planie filmu "Ostatnia piosenka", którego premiera odbyła się w 2010 r. Rodzina Liama nigdy nie lubiła Miley, jednak aktor był zakochany w piosenkarce. Niestety, nie udało mu się jej zatrzymać na dłużej. Zarówno dla Miley, jak i Liama będzie to pierwszy rozwód na koncie.

ds12nzk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ds12nzk