Trwa ładowanie...
d13yeb9

Lisa Marie Presley wyszła z nałogu.

Lisa Marie Presley zwyciężyła ze swoim nałogiem. Córka Elvisa Presleya twierdzi, że nawet jej terapeutka przestała w nią wierzyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lisa Marie Presley na premierze filmu "Mad Max: Fury Road"
Lisa Marie Presley na premierze filmu "Mad Max: Fury Road" (PAP)
d13yeb9

W swojego burzliwego życia Lisa Marie Presley miała wiele różnych problemów. Pośród nich znajdą się liczne rozwody, bankructwa oraz walki z uzależnieniem. W 2016 roku córka ikony rock’n’rolla wylądowała na terapii odwykowej w Los Angeles. Zaraz po rozstaniu ze swoim ostatnim mężem, Michaelem Lockwoodem

Wyjście z nałogu

Według dokumentów sądowych w sprawie rozwodu,Lisa Marie Presley przyznała się do uzależnienia od środków przeciwbólowych oraz opioidów. Oznajmiła również, że pod koniec jej małżeństwa straciła także kontrolę nad używaniem kokainy.

d13yeb9

"Moja walka z uzależnieniem rozpoczęła się, gdy miałam 45 lat. Nie miałam z tym problemu przez całe życie. "Jestem z siebie dumna, przebyłam bowiem długą drogę" – mówi sama zainteresowana.

Problemy Presley były tak poważne, że w jej wyjście z nałogu nie wierzyli terapeuci, ani najbliżsi współpracownicy. "Mój terapeutka powiedziała 'To cud... Nie wiem, jak to możliwe, że nadal żyjesz'" – twierdzi Lisa Marie Presley.

Szczęśliwe zakończenie?

W sierpniu 2018 roku zakończyła się wojna sądowa pomiędzy Presley, a Michaelem Lockwoodem. Były mąż żądał od niej 450 tysięcy dolarów w celu spłacenia długów wobec prawników. Według decyzji sądu Lisa Marie Presley nie musi również wspierać go finansowo.

d13yeb9

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d13yeb9

d13yeb9
d13yeb9