Trwa ładowanie...
ycipk-2xrisw

Lody Magdy Gessler za 9 zł w Warszawie. W innych miastach dwa razy taniej

"Ice Queen" to lody stworzone na bazie receptury prababci Magdy Gessler. Cena w stolicy przyprawia o zawrót głowy. Natomiast inne miasta wyszły naprzeciw klientom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lody Magdy Gessler tańsze we Wrocławiu niż w Warszawie
Lody Magdy Gessler tańsze we Wrocławiu niż w Warszawie (Instagram.com, Fot: Magda Gessler)
ycipk-2xrisw

W pierwszy weekend czerwca Magda Gessler promowała swoją nową markę - lody "Ice Queen". W centrum Warszawy pojawiły się tłumy, które mogły spróbować przysmaku za darmo z rąk królowej. Postanowiliśmy sprawdzić, jak smakują lody promowane przez restauratorkę. Chcieliśmy również sprawdzić, ile kosztują.

"Ice Queen" sprzedawane są w restauracjach Magdy Gessler i innych lokalach gastronomicznych w całej Polsce. W słynnej "Polce" na Starym Mieście w Warszawie owe lody sprzedawane są za 9 zł za kulkę. Dosyć sporo patrząc na to, że porcja nie zwala z nóg. Na Placu Zamkowym są jednak tłumy turystów z zagranicy, których ta cena raczej nie zdziwi.

ZOBACZ: Skromna Magda Gessler: "Robię rzeczy, o których inni mówią, że są niemożliwe"

ycipk-2xrisw

Jak udało nam się dowiedzieć, Magda Gessler nie narzuca lokalom cen lodów "Ice Queen".

- Sugerowana cena jest niższa, ale każdy lokal może sprzedawać lody za ile chce. W "Polce" kulka kosztuje 9 zł, ale w innych restauracjach z pewnością jest niższa. To franczyzobiorca decyduje o ostatecznej cenie - powiedziała nam osoba związana z brandem "Ice Queen".

Skontaktowaliśmy się z pracownikami lokali w innych miastach, gdzie można zakupić produkty Gessler. Okazuje się, że na wrocławskim rynku w lodziarni Magdy Gessler "Ice Queen" są aż o 3 zł tańsze. Gałka kosztuje 6 zł. Natomiast na obrzeżach Wrocławia w "Pyszne Korzenie" kulka kosztuje już 5 zł.

Skontaktowaliśmy się także z lokalem Słony Dym w Skaryszewach. Tam gałka wyrobów firmowanych nazwiskiem Gessler także kosztuje 5 zł. Co oznacza, że jest prawie dwa razy tańsza niż na warszawskiej starówce.

ycipk-2xrisw

Magda Gessler deklaruje, że lody "Ice Queen" są stworzone na bazie receptury prababci restauratorki, którą na grunt polski przeniosła babcia Halina. To ona otworzyła pierwszą kawiarnię w Słupsku. Gessler chciała podtrzymać tradycję i jednocześnie zaskoczyć Polaków nowymi smakami. W lokalach znajdziemy m.in. połączenie malin z winem, czy mango z marakują.

Lody są naprawdę przepyszne i jak widać w innych miastach można je kupić w rozsądnej cenie.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2xrisw

ycipk-2xrisw
ycipk-2xrisw