Trwa ładowanie...
d1cg87p
Megafon.pl
News

Louis C.K. też molestował kobiety. Kolejne historie wychodzą na światło dzienne. Co na to komik?

Amerykański komik Louis C.K. został oskarżony o molestowanie seksualne. Pięć kobiet ujawniło, że je napastował. Aktor wydał oświadczenie w tej sprawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Louis C.K. to kolejny aktor, który molestował kobiety
Louis C.K. to kolejny aktor, który molestował kobiety (Getty Images)
d1cg87p

Tworzące komediowy duet Dana Min Goodman i Julia Wolov powiedziały, że w 2002 roku Louis C.K. obnażył się przed nimi, po tym jak zaprosił je do swojego pokoju hotelowego. - Zdjął ubranie, stanął nagi i zaczął się masturbować - wspomina w rozmowie z "New York Timesem" Goodman.

O nieodpowiednim zachowaniu mówią jeszcze trzy inne kobiety.

Nie jest to zresztą pierwszy raz, kiedy pod adresem komika pojawiają podobne oskarżenia. W 2015 roku również miał się rozebrać i masturbować przy koleżankach po fachu, ale ich tożsamość nie została ujawniona.

d1cg87p

Rok później aktorka Roseanne Barr przyznała, że wiedziała o nieodpowiednim zachowaniu Louisa C.K.

W świetle skandalu odwołano premierę najnowszego filmu Louisa C.K. "I Love You, Daddy". HBO usunęło go z kolei z obsady programu "Night of Too Many Stars". W Netfliksie nie zobaczymy już stend-upów aktora.

d1cg87p

Louis przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wydał oświadczenie na ten temat:

"Te opowieści są prawdziwe. W tamtym czasie myślałem, że to, co robię jest w porządku, bo nigdy nie pokazywałem kobiecie penisa bez pytania. Później, za późno, zrozumiałem, że kiedy masz władzę nad drugą osobą, to pytanie, czy chcą zobaczyć mojego penisa nie jest pytaniem. Dla tych kobiet to była kłopotliwa sytuacja. Miałem nad nimi władzę, bo mnie podziwiały. I użyłem tej władzy nieodpowiedzialnie".

Całe oświadczenie jest dużo dłuższe, zawiera przeprosiny, skruchę i żal, jednak, niestety, nie cofnie wyrządzonych krzywd. Aktor przyznał, że ciężko jest mu z tą świadomością.

Mielcarz o seksskandalu z Harveyem Weinsteinem. "Ktoś taki jest skończony"

d1cg87p

Podziel się opinią

Share
d1cg87p
d1cg87p