ycipk-828pjt

Ludzie ekscytują się nawykiem księcia Louisa. Robią to wszystkie dzieci

Książę Louis brał udział z rodzicami z okazji święta w Wielkiej Brytanii. Paparazzi zaintrygowała u malucha jedna rzecz. Takiego nawyku nie miał ani brat, ani siostra najmłodszego księcia na brytyjskim dworze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę William i księżna Kate z księciem Louisem
Książę William i księżna Kate z księciem Louisem (East News, Fot: East News)
ycipk-828pjt

Książę Louis przyszedł na świat 23 kwietnia. Choć w rodzinie królewskiej sporo się wydarzyło od tamtej pory, najmłodszego jej członka widzieliśmy zaledwie kilka razy. Książę Louis skończył niedawno roczek. Życiem najmłodszego członka dworu interesuje się teraz cały świat. Ostatnio podczas swojego pierwszego dyplomatycznego wyjścia, w którym brał udział wraz z rodzicami, paparazzi sfotografowali go w nietypowej sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE: Manuela Michalak: Rodzice wychowali mnie bezstresowo

ycipk-828pjt

Rodzeństwo księcia Louisa, książę George i księżniczka Charlotte, nigdy nie byli publicznie widziani, jak ssą kciuk. Za to najmłodszy monarcha na swoim pierwszym oficjalnym wielkim wyjściu skradł show typowym dla dzieci zachowaniem.

Zresztą spójrzcie sami:

East News
Podziel się

Jak podają brytyjskie media, Kate i William nie spodziewali się, że fotka obiegnie świat. Oboje dbają bowiem o to, by zdjęcia ich dzieci nie pojawiały się zbyt często w mediach. Ograniczają też liczbę oficjalnych portretów, jakie są im robione. Fani królewskiej rodziny muszą długo czekać na kolejne zdjęcia małych royalsów. Nic zatem dziwnego, że tego typu zdjęcia robią furorę wśród podwładnych.

ycipk-828pjt
Polub WP Gwiazdy
ycipk-828pjt
ycipk-828pjt
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-828pjt