Trwa ładowanie...
dyt8vgh

Ma 65 lat, a wygląda na 30. Christie Brinkley pokazała się w samym bikini

Christie Brinkley w latach 70' i 90' uchodziła w USA za ideał piękna. Dziś gwiazda ma 65 lat i nadal zachwyca urodą. Jej zdjęcia w stroju kąpielowym powalają na kolana.
Share
Christie Brinkley wciąż wygląda rewelacyjnie
Christie Brinkley wciąż wygląda rewelacyjnieŹródło: Instagram.com
dyt8vgh

Christie Brinkley to amerykańska modelka i aktorka. W latach 70' wielokrotnie zdobiła okładki francuskiego i amerykańskiego wydania magazynu mody Vogue. Z show-biznesem była obeznana od dzieciństwa - jej ojciec to popularny w USA producent i scenarzysta Don Brinkley. Gwiazda wystąpiła w takich filmach jak: "W krzywym zwierciadle: Wakacje" oraz "W krzywym zwierciadle: Wakacje w Vegas". Spory rozgłos zyskała będąc muzą i żoną Billy'ego Joela. Wystąpiła w pięciu teledyskach muzyka m.in. w klipie "Uptown Girl". Była też inspiracją przy tworzeniu tego kultowego przeboju.

Niestety małżeństwo z artystą się zakończyło - tak jak jedno poprzednie i dwa kolejne... Brinkley stawała przed ołtarzem aż cztery razy!

Całkiem możliwe, że Christie zdecyduje się jeszcze kiedyś wziąć ślub. Na powodzenie nie może narzekać. Pomimo 65 lat wygląda rewelacyjnie. Jest to zasługa nie tylko genów i zdrowego trybu życia - Christie jest częstym gościem chirurgów plastycznych. Trzeba jednak przyznać, że poprawia urodę z umiarem i rozsądkiem.

dyt8vgh

Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcia w samym bikini. Takiej figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna 30-latka!

dyt8vgh

Podziel się opinią

Share
dyt8vgh
dyt8vgh