Trwa ładowanie...
d4r4xzs

Ma oparcie w partnerze. To bliski przyjaciel Jarosława Bieniuka

Marcelina Zawadzka w ostatnich miesiącach boryka się z poważnymi problemami wizerunkowymi. Na szczęście nie wpłynęły one na jej relację miłosną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcelina Zawadzka jest odsunięta od obowiązków służbowych w TVP.
Marcelina Zawadzka jest odsunięta od obowiązków służbowych w TVP. (ONS)
d4r4xzs

Kariera prezenterki TVP2 w lipcu br. stanęła pod znakiem zapytania. Marcelina Zawadzka została oskarżona o oszustwa podatkowe. Mimo iż zapewnia, że jest niewinna, jej pracodawca postanowił, że nie wróci na antenę do momentu wyjaśnienia sprawy przez sąd.

- Potrzebuję czasu na uporządkowanie swoich prywatnych spraw - mówiła w jednym z wywiadów. W tym trudnym czasie może liczyć na nowego ukochanego. Mimo że żyją w związku na odległość.

Czym Polsat, TVN i TVP zawalczą jesienią o widza?

Wybrankiem gwiazdy jest gdański architekt Tomasz Włodarczyk, bliski przyjaciel Jarosława Bieniuka, Natalii Siwiec i Martyny Gliwińskiej. Poznali się dzięki wspólnym znajomym. Połączyła ich wspólna pasja do motoryzacji.

d4r4xzs

Gdy Marcelinie Zawadzkiej prokuratura postawiła zarzuty, jej chłopak zadbał o to, żeby odciągnąć ją od zmartwień. Jak podaje "Życie na gorąco", w lipcu wyjechali na wspólne wakacje do Grecji. Na początku jesieni odwiedzili znajomych w Zakopanem i na Mazurach.

Choć na pewno ciężko im na co dzień być parą na odległość, starają się każdą wolną chwilę spędzać razem. Całe szczęście, że w trudnych zawodowo chwilach gwiazda TVP może liczyć na pomoc ukochanego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4r4xzs

Podziel się opinią

Share
d4r4xzs
d4r4xzs