Trwa ładowanie...
dt284bq

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska spędzą święta razem. Dla dobra dzieci

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewski rozwiedli się na początku roku. Ich relacje wciąż pozostają bardzo dobre.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski
Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski (Instagram.com, Fot: Maciej Kurzajewski)
dt284bq

Tegoroczne święta wielkanocne będą bardzo wyjątkowe dla wszystkich. Głównie przez pandemię koronawirusa, która uniemożliwia spędzenie świąt w rodzinnym gronie. Według zaleceń każdy powinien zostać w swoim domu, aby wirus nie rozprzestrzeniał się.

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska postanowili jednak spędzić Wielkanoc razem, choć od kilku tygodni mieszkają osobno. Tak przynajmniej twierdzi tygodnik "Świat i ludzie".

ZOBACZ: Przejęta Paulina Smaszcz-Kurzajewska w sądzie

- Jeśli nie wydarzy się coś niespodziewanego, Wielkanoc spędzą razem. Chcą, żeby synowie, Franek i Julek, mieli chociaż namiastkę prawdziwych świąt - miał zdradzić przyjaciel dziennikarza.

dt284bq

Prezenter ma dobre relacje z dwoma synami. Starszy Franek podziela jego sportowe pasje. Młodszy Julek mieszka teraz z mamą, ale bardzo tęskni za tatą i spotkaniami z nim. Maciej Kurzajewski też szuka okazji, by częściej widywać chłopaków.

Przeczytaj: Paulina Smaszcz-Kurzajewska rozwiodła się na pierwszej rozprawie. Zdradza, jak to zrobić

- Przychodzi do mnie wieczorem na kolację albo rano dzwoni, czy zjemy razem z Julkiem śniadanie... Uważam, że to jest bardzo ważne, żeby pokazać dziecku, że szanujesz tego drugiego rodzica - zdradziła Paulina.

Po 23 latach małżeństwa para zdecydowała się na rozwód. Maciej Kurzajewski pozostał w ich domu pod Warszawą. Natomiast Paulina wynajęła mieszkanie w Warszawie. To tam mają odbyć się święta.

dt284bq

Podziel się opinią

Share

dt284bq

dt284bq