Trwa ładowanie...

Maciej Stuhr nagrał wideo. Kpi z Andrzeja Dudy

Ironiczne nagranie Macieja Stuhra obiegło sieć. Aktor powiedział, że w wyborach prezydenckich odda głos na Andrzeja Dudę.

Maciej Stuhr nagrał wideo. Kpi z Andrzeja DudyŹródło: Materiały prasowe
d3lzbs5

Maciej Stuhr opublikował w sieci wideo, które wzbudziło sporo zainteresowania wśród jego fanów. Aktor powiedział na nagraniu, że zagłosuje na Andrzeja Dudę.

- Kochani, podobnie jak i wy od miesiąca jestem w domu. Mam sporo czasu na przemyślenia. Postanowiłem, że w związku ze zbliżającym, galopującym terminem wyborów, postanowiłem, że zagłosuję na Andrzeja. To jest mój kandydat. Kandydat marzeń. Dlaczego? Dlaczego myliłem się? Dlaczego nie dostrzegałem tego, co widoczne na pierwszy rzut oka? Nie wiem - można usłyszeć.

ZOBACZ: Maciej Stuhr o swoim wstępie na Orłach 2020: "Spędzało mi sen z powiek, jak poprowadzić tę galę"

W dalszej części Stuhr zaczął wymieniać wszystkie zalety Andrzeja Dudy. Oczywiście wszystko w ironicznym tonie.

d3lzbs5

- Wybitny fachowiec, znawca prawa. On prawo ma w jednym palcu, a ten palec ma w Dudzie Andrzeju ogromne znaczenie. Ten palec prawa. Wybitny mówca, orator bez kartki na każdy temat. Poliglota. Zbawca narodu właściwie. Uratował ciało Chrystusa przed upadkiem. Potrafi zmniejszyć zwiększającą się ilość wirusa w powietrzu. Ma też inne zalety. Ma żonę. Jest niezależny. Jest tak niezależny. Wszyscy choćby wokoło mówili mu "Nie podpisuj", on podpisze. Nawet jeśli zdrowy rozsądek podpowiada "Nie podpisuj", on podpisze. Przystojny, rezolutny, aktywny, doświadczony, doceniany na arenie międzynarodowej i krajowej.

Na sam koniec krótkiego nagrania, gwiazdor zaśpiewał piosenkę ułożoną specjalnie dla prezydenta. Posłuchajcie całego nagrania poniżej.

"Panie Maćku, Pan obudził we mnie uczucia tak pozytywne do miłościwie panującego nam Andrzeja, że ja też się przyłączam i głosuję!" - napisała jedna z widzek.
"Oglądając film zauważyłam mały ruch, jakby Pana kolana się prostowały, a Pan z nich nagle wstał! Niczym cały kraj za panowania Czcigodnego Pana Andrzeja!",
"Wzruszyłem się! Piękne słowa! Zwykły człowiek potrafi dotrzeć do serca drugiego człowieka w niecałe 4 minuty".

d3lzbs5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3lzbs5