Trwa ładowanie...
adopcja
Arek Durka
12-07-2017 19:57

Madonna otworzyła swój szpital

W lutym 2017 roku Madonna postanowiła zaadoptować kolejne dzieci. Piosenkarka została wówczas mamą dwóch bliźniaczek z Malawi - Estere i Stelle. Ostatnio imieniem jednej z adoptowanych dziewczynek artystka nazwała właśnie nowo otwarty nowoczesny instytut medyczny dla najmłodszych.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Madonna otworzyła swój szpitalŹródło: ONS.pl
doajjcs

Instytut Chirurgii Dziecięcej i Intensywnej Opieki Mercy James został zbudowany przez fundację Raising Malawi we współpracy z miejscowym ministrem zdrowia. Placówka znajduje się obok Queen Central Hospital w Blantyre.

Podczas otwarcia szpitala, Madonnie towarzyszyły jej dzieci: adoptowany z Malawi w 2006 roku syn David Banda, adoptowana w tym samym roku córka Mercy James oraz bliźniaczki Stella i Esther i syn Rocco.

doajjcs

- Jest tak wiele rzeczy, o których nawet nie śniłam. Nigdy nie marzyłam, że pewnego dnia wybuduję taki szpital. Nigdy nie rezygnuj z marzeń - powiedziała w swoim przemówieniu artystka.

Podczas otwarcia obecny był również prezydent Malawi, Peter Mutharika, który nie krył radości. - Zaczęłaś od adopcji czwórki dzieci z Malawi. Teraz my adoptujemy ciebie jako córkę naszego narodu - powiedział. Chcecie dowiedzieć się więcej? Zobaczcie nasz materiał.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

doajjcs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
doajjcs