ycipk-4eil4h

Madonna "podrasowała" swój występ na Eurowizji 2019. Trudno się dziwić

Pamiętacie koszmarny koncert, jaki dała Madonna? Na pewno tak. Teraz możecie posłuchać, co by było, gdyby tamtego dnia była w formie. Albo potrafiła śpiewać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Madonna na Eurowizji, 18 maja 2019 r.
Madonna na Eurowizji, 18 maja 2019 r. (Getty Images)
ycipk-4eil4h

Nie ma co ukrywać. Najlepsze lata ma już najwyraźniej za sobą. Po niedawnym występie Madonny w Tel-Awiwie, przez jej Instagram przeszło tsunami niedowierzania.

ZOBACZ TEŻ: 16-letni syn Madonny aresztowany za posiadanie marihuany. Gwiazda wspiera nastolatka

ycipk-4eil4h

Fani piosenkarki pisali o "koszmarnym fałszu", niedowierzaniu, że "wzięła miliony i zaprezentowała kichę", "najgorszym występie Eurowizji 2019" i "gigantycznej wtopie". Jednak najbardziej przykry komentarz brzmiał: "Jakby w Eurowizji chodziło o śpiewanie". Racja, ale mówimy przecież o jednej z największych ikon w historii muzyki. Swoim niedowierzaniem podzielili się też z czytelnikami dziennikarze takich tytułów i stacji jak "Guardian" czy BBC.

Co zrobiła Madonna? Po pierwsze zadbała o usunięcie z YouTube'a zarejestrowanego występu, na którym słychać, że najlepsze lata ma już za sobą. Po drugie na swoim oficjalnym profilu opublikowała zapis nieszczęsnego koncertu z… poprawionymi wokalami. Można zobaczyć go poniżej:

Fani nie dali się jednak zmylić. Co nie dziwi, zważywszy, jakie piekło Madonna zgotowała naszym uszom. W komentarzach pojawiło się nawet pytanie, czy piosenkarka ma swoich fanów za idiotów. Cóż.

ycipk-4eil4h
Polub WP Gwiazdy
ycipk-4eil4h
ycipk-4eil4h
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4eil4h