WP

Madonna "podrasowała" swój występ na Eurowizji 2019. Trudno się dziwić

Pamiętacie koszmarny koncert, jaki dała Madonna? Na pewno tak. Teraz możecie posłuchać, co by było, gdyby tamtego dnia była w formie. Albo potrafiła śpiewać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Madonna na Eurowizji, 18 maja 2019 r.
Madonna na Eurowizji, 18 maja 2019 r. (Getty Images)
WP

Nie ma co ukrywać. Najlepsze lata ma już najwyraźniej za sobą. Po niedawnym występie Madonny w Tel-Awiwie, przez jej Instagram przeszło tsunami niedowierzania.

ZOBACZ TEŻ: 16-letni syn Madonny aresztowany za posiadanie marihuany. Gwiazda wspiera nastolatka

WP

Fani piosenkarki pisali o "koszmarnym fałszu", niedowierzaniu, że "wzięła miliony i zaprezentowała kichę", "najgorszym występie Eurowizji 2019" i "gigantycznej wtopie". Jednak najbardziej przykry komentarz brzmiał: "Jakby w Eurowizji chodziło o śpiewanie". Racja, ale mówimy przecież o jednej z największych ikon w historii muzyki. Swoim niedowierzaniem podzielili się też z czytelnikami dziennikarze takich tytułów i stacji jak "Guardian" czy BBC.

Co zrobiła Madonna? Po pierwsze zadbała o usunięcie z YouTube'a zarejestrowanego występu, na którym słychać, że najlepsze lata ma już za sobą. Po drugie na swoim oficjalnym profilu opublikowała zapis nieszczęsnego koncertu z… poprawionymi wokalami. Można zobaczyć go poniżej:

Fani nie dali się jednak zmylić. Co nie dziwi, zważywszy, jakie piekło Madonna zgotowała naszym uszom. W komentarzach pojawiło się nawet pytanie, czy piosenkarka ma swoich fanów za idiotów. Cóż.

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP