Trwa ładowanie...
d2bm2rq

Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczyli się! Znana blogerka pochwaliła się pierścionkiem

Maffashion i Sebastian Fabijański postanowili zacementować swój związek. Z ustaleń Pudelka wynika, że para się zaręczyła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczyli się! Znana blogerka pochwaliła się pierścionkiem
Maffashion i Sebastian Fabijański zaręczyli się! Znana blogerka pochwaliła się pierścionkiem (East News)
d2bm2rq

Maffashion dopiero co zakończyła swój związek z Cezarym Jóźwikiem, a na horyzoncie pojawiła się już kolejna miłość. Popularna blogerka wielokrotnie widziana była z Sebastianem Fabijańskim, który od pewnego czasu miał starać się skraść jej serce. Internautów ciężko było uwierzyć, że gwiazda tak szybko jest w stanie zbudować kolejną relację.

Para postanowiła jednak pójść o krok dalej. Z ustaleń Pudelka wynika, że Maffashion i Sebastian Fabijański są zaręczeni. Żadne z nich nie komentuje zaistniałej sytuacji, tym bardziej że obydwoje nadal nie potwierdzili swojego związku. Dowodem może być pierścionek zaręczynowy, który blogerka miała na serdecznym podczas jednych z ostatnich sesji zdjęciowych.

Związek Julii Kuczyńskim z Sebastianem Fabijańskim jest bardzo krótko, ale na tyle intensywny, że zdecydowali się na wspólne życie. Bliskie im osoby twierdzą ponoć, że to prawdziwa miłość. Ostatnio para widziana była razem publicznie w Łodzi na gali finałowej forum Cinergia. W jednym z ostatnich wywiadów Maffashion wyznała, że jest już gotowa na założenie rodziny.

d2bm2rq

ZOBACZ TAKŻE: Maffashion u boku Sebastiana Fabijańskiego zamienia się w kobietę mafii?

d2bm2rq

Podziel się opinią

Share

d2bm2rq

d2bm2rq