Trwa ładowanie...
ddwjn17

Maffashion pokazała dystans. Blogerka żartuje ze swoich nieudanych zdjęć

Jako blogerka modowa Maffashion musi zwracać dużą uwagę na to, jak wygląda. Ostatnio pokazała jednak, że pomimo wszystko ma do siebie spory dystans. Zażartowała ze swoich niezbyt udanych zdjęć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maffashion pokazała fanom, że ma do siebie spory dystans
Maffashion pokazała fanom, że ma do siebie spory dystans (East News)
ddwjn17

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, sławę zdobyła już dobrych kilka lat temu. Razem z Jessicą Mercedes podbijały polską blogosferę modową, kiedy ta dopiero raczkowała. Obie kobiety od początku przyciągały dużą uwagę i po latach niewiele się w tej kwestii zmieniło. Kuczyńska, podobnie jak jej koleżanki z branży, szybko przeniosła się również na inne platformy, by docierać do jak największego grona obserwatorów. Wiadomo - sam blog nie zapewniłby jej takiej widowni, jak na przykład Instagram.

Kuczyńska chętnie korzysta z tego, co przynosi jej działalność w internecie. Bierze udział w największych pokazach mody, pozuje na ściankach, podpisuje korzystne kontrakty reklamowe.

ddwjn17

Choć Maffashion musi zwracać szczególnie dużo uwagi na to, jak wygląda, udowodniła fanom, że ma do siebie samej sporo dystansu.

Raczej nikt nie chce zostać sfotografowany w momencie, kiedy ma zamknięte oczy lub zrobi dziwną minę. Nieudane zdjęcia przeważnie lądują w zakamarkach dysku twardego i nigdy więcej nikt ich nie ogląda. Kuczyńska jednak postanowiła pokazać na Instagramie takie fotki, którymi zazwyczaj się nie chwali.

Wrzucenie do sieci dziesięciu nieudanych zdjęć sprawiło, że Maffashion nie tylko ociepliła swój wizerunek, ale też poprawiła swoje relacje z fanami, którzy wybierali najśmieszniejszą, ich zdaniem, fotkę.

ddwjn17

Maffashion u boku Sebastiana Fabijańskiego zamienia się w kobietę mafii?

ddwjn17

Podziel się opinią

Share
ddwjn17
ddwjn17