Trwa ładowanie...
dsepwpp

Magda Gessler i Kuba Wojewódzki. "Tak zaczęła się nasza przygoda"

Dwie najbardziej kontrowersyjne postaci w polskim świecie showbiznesowym. Magda Gessler i Kuba Wojewódzki zdają się nie mieć ze sobą wiele wspólnego. Wszystko jednak wskazuje na to, że jest to mylne założenie. Restauratorka rozbudziła ciekawość swoich fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler postanowiła rozbudzić ciekawość swoich fanów.
Magda Gessler postanowiła rozbudzić ciekawość swoich fanów. (ONS.pl)
dsepwpp

Magda Gessler wciąż znana jest głównie z "Kuchennych rewolucji". Część kojarzy ją również z pozostałych programów telewizyjnych, w których bierze udział, jak również z jej własnych lokali. Nie ulega jednak wątpliwości, że jej w miejsce w świecie restauratorów jest nie do podważenie.

Kuba Wojewódzki zaś przez wielu odbierany jest jako tzw. "duży chłopiec", czy "Piotruś Pan". Mężczyzna w kwiecie wieku, bez partnerki, choć to jest ostatnio przedmiotem spekulacji, jak również bez dzieci. Nie tak dawno, przez ich wspólne zdjęcia na Instagramie, zaczęto ponownie łączyć go z Anną Muchą. Sytuacja się jednak nie rozwinęła, a Wojewódzki dalej pozostaje singlem. Co więc może łączyć go z Magdą Gessler?

dsepwpp

"Tak zaczęła się nasza wspólna przygoda" - pisze Gessler na Instagramie. Zamieściła ona na swoim profilu zdjęcie z Kubą Wojewódzkim. Ich wspólne selfie nie jest zbyt wyraźne, natomiast nie tylko to daje do myślenia. Restauratorka rozbudziła ciekawość swoim fanów opisem do zdjęcia.

Jak myślicie, o co chodzi?

dsepwpp

Podziel się opinią

Share

dsepwpp

dsepwpp