Trwa ładowanie...

Magda Gessler i Kuba Wojewódzki. "Tak zaczęła się nasza przygoda"

Dwie najbardziej kontrowersyjne postaci w polskim świecie showbiznesowym. Magda Gessler i Kuba Wojewódzki zdają się nie mieć ze sobą wiele wspólnego. Wszystko jednak wskazuje na to, że jest to mylne założenie. Restauratorka rozbudziła ciekawość swoich fanów.

Magda Gessler i Kuba Wojewódzki. "Tak zaczęła się nasza przygoda"Źródło: ONS.pl
deshyqm
deshyqm

Magda Gessler wciąż znana jest głównie z "Kuchennych rewolucji". Część kojarzy ją również z pozostałych programów telewizyjnych, w których bierze udział, jak również z jej własnych lokali. Nie ulega jednak wątpliwości, że jej w miejsce w świecie restauratorów jest nie do podważenie.

Kuba Wojewódzki zaś przez wielu odbierany jest jako tzw. "duży chłopiec", czy "Piotruś Pan". Mężczyzna w kwiecie wieku, bez partnerki, choć to jest ostatnio przedmiotem spekulacji, jak również bez dzieci. Nie tak dawno, przez ich wspólne zdjęcia na Instagramie, zaczęto ponownie łączyć go z Anną Muchą. Sytuacja się jednak nie rozwinęła, a Wojewódzki dalej pozostaje singlem. Co więc może łączyć go z Magdą Gessler?

"Tak zaczęła się nasza wspólna przygoda" - pisze Gessler na Instagramie. Zamieściła ona na swoim profilu zdjęcie z Kubą Wojewódzkim. Ich wspólne selfie nie jest zbyt wyraźne, natomiast nie tylko to daje do myślenia. Restauratorka rozbudziła ciekawość swoim fanów opisem do zdjęcia.

Jak myślicie, o co chodzi?

deshyqm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deshyqm