Trwa ładowanie...
dq22b3c

Magda Gessler na prezydenta. Mistrzowska odpowiedź gwiazdy TVN

Fanka spytała Magdę Gessler, czy wystartuje w wyborach prezydenckich jak Szymon Hołownia. Restauratorka natychmiast zareagowała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler na prezydenta?
Magda Gessler na prezydenta? (Materiały prasowe)
dq22b3c

Magda Gessler opublikowała zabawny post na Instagramie. Jedna z fanek napisała do restauratorki wiadomość na Instagramie, że skoro Szymon Hołownia znany z telewizji może wystartować w wyborach prezydenckich, to w sumie czemu nie prowadząca "Kuchenne rewolucje".

- Pani Magdo niech pani startuje w wyborach prezydenckich. Skoro pan Hołownia może, to pani tym bardziej - napisała fanka.

ZOBACZ: Magda Gessler zniesmaczona szparagiem Grzegorza Zawieruchy. "Starałem się, żeby było sexy"

Fanka mogła zasugerować się też słowami Magdy Gessler z programu "Starsza pani musi fiknąć". Podczas wizyty w Gwatemali restauratorka zażartowała, że jest przyszłą prezydent swojego kraju.

dq22b3c

Magda Gessler ma jednak sprecyzowane plany i nie zamierza startować w wyborach prezydenckich. Jej odpowiedź jest mistrzowska.

- Już nie... Teraz robię youtuby - odpisała gwiazda telewizji.

Przeczytaj: Magda Gessler i Kuba Wojewódzki. "Tak zaczęła się nasza przygoda"

Kilka dni temu Magda Gessler zrobiła fanom niespodziankę i założyła konto na kanale YouTube. Na swoim kanale restauratorka publikuje filmiki z przepisami. Aktualnie znajdują się tam dwa. W jednym z wideo restauratorka radzi, jak zrobić pyszny barszcz czerwony.

dq22b3c

Kanał subskrybuje już blisko 4 tys. użytkowników. To całkiem spory sukces. Czekamy na dalsze produkcje Magdy Gessler.

dq22b3c

Podziel się opinią

Share

dq22b3c

dq22b3c