Trwa ładowanie...
d2suswv

Magda Gessler ostrzegała Śmigielskiego przed Rosati

Magda Gessler próbowała powstrzymać swojego przyjaciela Roberta Śmigielskiego przed związaniem się z Weroniką Rosati. Ten jednak nie posłuchał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler przeczuwała, że związek Śmigielskiego i Rosati to nie jest dobry pomysł
Magda Gessler przeczuwała, że związek Śmigielskiego i Rosati to nie jest dobry pomysł (ONS.pl, Fot: Eryk Nogga)
d2suswv

Robert Śmigielski Weronika Rosati toczą walkę w sądzie o prawa do opieki nad ich córką Elizabeth. W marcu aktorka powiedziała, że Robert Śmigielski dopuszczał się przemocy psychicznej i fizycznej wobec niej: - Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie nawet, jak byłam w zaawansowanej ciąży - powiedziała Rosati o swoich przeżyciach w "Wysokich obcasach".

Zobacz także: Magda Gessler zdradza patent na dietę: "Nie żreć!"

Gdy Elizabeth miała 3 miesiące, Rosati postanowiła odejść od partnera. Podjęła też sądową batalię o prawo do opieki nad dzieckiem. Zmieniła jej nazwisko i próbuje całkowicie odebrać prawa rodzicielskie ojcu.

d2suswv

W ubiegłym tygodniu sąd w USA przychylił się do wniosku Śmigielskiego i przywrócił dziecku nazwisko ojca.

Jak donosi "Super Express" Magda Gessler od początku wiedziała, że ze związku Śmigielskiego z Rosati będą tylko kłopoty. Odradzała przyjacielowi spotykania się z aktorką. Ten jednak zakochał się i nie posłuchał.

Gessler i Śmigielski poznali się w 2001 r., w dniu ataku na WTC w Nowym Jorku. Śmigielski wstąpił do jej restauracji i uciął sobie z gwiazdą pogawędkę. Tak zaczęła się ich przyjaźń, która trwa do dziś.

d2suswv

Podziel się opinią

Share

d2suswv

d2suswv