ycipk-2d35jg

Weronika Rosati ciągle walczy o córkę. Sprawy nie idą po jej myśli

Weronika Rosati, która toczy batalię z byłym partnerem o prawa do opieki nad ich córką, będzie musiała pogodzić się z wyrokiem sądu. - Weronika chce spokoju dla siebie i córeczki - wyznaje znajoma aktorki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati ciągle walczy o córkę
Weronika Rosati ciągle walczy o córkę (East News)
ycipk-2d35jg

Weronika Rosati toczy walkę z byłym partnerem o prawa do opieki nad ich córką Elizabeth. W marcu ujawniła, że Robert Śmigielski dopuszczał się przemocy psychicznej i fizycznej wobec niej: - Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie nawet, jak byłam w zaawansowanej ciąży - powiedziała Rosati o swoich przeżyciach w "Wysokich obsacach".

Gdy Elizabeth miała 3 miesiące, Rosati postanowiła odejść od partnera. Podjęła też sądową batalię o prawo do opieki nad dzieckiem.

Informator "Na Żywo" zdradził: - Do rozpadu ich związku doprowadziła jego obsesyjna wręcz zazdrość i despotyzm. Robert nie chciał, żeby pracowała, wyjeżdżała do Stanów. Dochodziło do przemocy. Kiedy zgłosiła sprawę na policji, Śmigielski wyśmiał ją, twierdząc, że jest tylko aktoreczką, której nikt nie uwierzy. Za to jemu, szanowanemu lekarzowi, każdy sąd i prokuratura będą przychylne.

ycipk-2d35jg

Zobacz także: Weronika Rosati i Robert Śmigielski czekają na kolejną rozprawę. "Może to zaognić konflikt"

Znajomi Rosati twierdzą, że Śmigielski ciągle próbował zburzyć w Rosati poczucie własnej wartości.

Rosati próbowała pozbawić Śmigielskiego praw do opieki nad córką. Wystąpiła o to w sądzie w USA. Jej wniosek został jednak odrzucony. Tymczasem polski sąd wydał orzeczenie, w którym zaleca stopniowe zwiększanie częstotliwości spotkań ojca z córką w celu przywrócenia ich więzi. Na razie Śmigielski ma prawo widywać córkę przez dwa weekendy w miesiącu.

ycipk-2d35jg

Rosati najprawdopodobniej będzie musiała pogodzić się z tą decyzją. Jak wyznaje znajoma aktorki: - Weronika chce spokoju dla siebie i córeczki. To jest dla niej najważniejsze.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2d35jg

ycipk-2d35jg
ycipk-2d35jg