Trwa ładowanie...
d497cc7

Magda Gessler popiera decyzję syna. Chce adoptować dziecko

Znana restauratorka za sprawą córki Lary wkrótce zostanie babcią. Również jej syn marzy o rodzinnym szczęściu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler w pełni akceptuje decyzje swoich dzieci.
Magda Gessler w pełni akceptuje decyzje swoich dzieci. (ONS)
d497cc7

Magda Gessler jak każda matka pragnie szczęścia swoich pociech. Wygląda na to, że zarówno jej córka Lara Gessler, jak i syn Tadeusz Müller są na dobrej drodze, aby osiągnąć życiową stabilizację.

Jesienią na świat przyjdzie pierwszy wnuk znanej restauratorki. Lara Gessler spodziewa się dziecka ze swoim partnerem Piotrem Szelągiem. Wkrótce w rodzinie restauratorów może pojawić się więcej dzieci. Syn gwiazdy TVN stara się o adopcję dziecka.

Jak zapewnił w rozmowie z "Życiem na gorąco", w procesie adopcji nie kieruje się względami medycznymi. Jest świadom, że tysiące dzieci w domach dziecka czekają na nowych rodziców, którzy je pokochają.

d497cc7

- Skłaniam się ku adopcji. Nie ma przeciwwskazań, żebym miał swoje biologiczne dziecko, ale na świecie jest tyle niekochanych dzieci. Zobaczymy więc, co przyniesie niedaleka przyszłość - powiedział Tadeusz Müller.

Ten świadomy wybór nie zaskoczył jego najbliższych. Otrzymał pełne wsparcie od rodzicielki.

- Akceptuję każdą jego decyzję. Jeśli chce mieć dziecko z adopcji, bardzo go w tym wspieram. Wierzę, że będzie wspaniałym ojcem - powiedziała Magda Gessler w rozmowie z "Faktem".

Tadeusz Müller poszedł w ślady mamy i również zajmuje się kulinariami. Jest gospodarzem programu "Z gruntu zdrowo" w stacji Food Network. Od 13 lat jego partnerką jest Blanka Zawada. Para bardzo rzadko pokazuje się razem publicznie.

d497cc7

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" jest przekonana, że jej 37-letni syn dojrzał do ojcostwa. Trzyma za niego kciuki, aby jak najprędzej mógł sprawdzić się w nowej roli.

- Uważam, że Tadeusz jest bardzo mądrym człowiekiem. Patrzę na niego z podziwem, codziennie bardzo dużo się od niego uczę - przyznała Magda Gessler.

Pozostaje nam życzyć, aby starania Tadeusz Müller i jego partnerki o adopcję zakończyły się sukcesem.

d497cc7

Podziel się opinią

Share
d497cc7
d497cc7