Trwa ładowanie...

Magda Gessler staje w obronie gejów. Chwali się listem od Biedronia

"To nie jest żadna zaraza tęczowa. To wspaniali, dobrzy dla ludzi faceci" - napisała na Facebooku Magda Gessler, która podzieliła się zdjęciem swoich znajomych gejów.
Share
Magda Gessler broni praw mniejszości
Magda Gessler broni praw mniejszościŹródło: ONS.pl
d3ehfmg

"Kolejna para wybrana przez was. Otwarci, kochający siebie i innych ludzi. To nie jest żadna zaraza tęczowa. To wspaniali, dobrzy dla ludzi, świata faceci, wrażliwi, troskliwi, pomocni innym. Niech będą szczęśliwi" - napisała Gessler pod zdjęciem na Facebooku, informując jednocześnie, że żaden hejt nie będzie tolerowany.

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler dowcipkuje z nowym chłopakiem w czerwonym Jeepie

Znana restauratorka posłużyła się też wiadomością od Roberta Biedronia, który namawia fanów, by sprzyjali Magdzie, zamiast jej szkodzić.

Zobacz też: Magda Gessler opublikowała filmik. I zaczęło się

d3ehfmg

"Kochane Osoby! Rozmawiałem z Magda Gessler i zapewniam: jest ona sojuszniczką naszą. Prawa człowieka są dla Magdy fundamentalne i najważniejsze. Nikt, w jej opinii, nie powinien doświadczać przemocy z jakiegokolwiek powodu. Prawo powinno zawsze brać pod obronę najsłabszych. Nie rozumiem osób dowodzących, że Magda nie jest naszą sojuszniczką. Jest: wspierała mnie jako prezydenta Słupska, w jej programach wielokrotnie wspierała osoby LGBTQ. Magda jest wielka i kropka".

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan tańczy na Instagramie. Wzięła udział w nietypowym wyzwaniu

Restauratorka odniosła się również do komentarzy homofobów, którzy otwarcie skrytykowali osoby ze środowiska LGBTQ. Zaapelowała również, by nie zważać na osoby, które dzielą społeczeństwo, oraz czerpać informacje na temat mniejszości seksualnych z wielu źródeł, a nie z propagandowych mediów. Przypomniała też o zbliżających się wyborach parlamentarnych.

d3ehfmg

Podziel się opinią

Share
d3ehfmg
d3ehfmg