Trwa ładowanie...
d45s6rj

Magda i Dawid Narożni z zespołu Piękni i Młodzi są już w nowych związkach

Magda i Dawid Narożni z zespołu Piękni i Młodzi przypomnieli ostatnio o sobie rozwodem. Ulubieńcy fanów disco polo zaledwie kilka miesięcy po rozstaniu poukładali sobie życie na nowo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Narożna i Dawid Narożny mają nowych partnerów
Magdalena Narożna i Dawid Narożny mają nowych partnerów (ONS.pl)
d45s6rj

Magda i Dawid Narożni z zespołu Piękni i Młodzi w czerwcu tego roku ogłosili, że biorą rozwód. - Długo czekaliśmy z tą informacją, ale męczą nas ciągłe pytania... Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym... Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety, czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą - czytamy w oświadczeniu.

- Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste, gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy. Zostajemy w przyjacielskich stosunkach. Jeżeli chodzi o zespół, nic się nie zmienia. Będziemy oddawać wam nasze serca na scenie, dopóki zdrowie nam na to pozwoli. Dziękujemy za wyrozumiałość. I prosimy, nie oceniajcie nas - dodali małżonkowie.

Od ich oświadczenia minęły zaledwie dwa miesiące, a byli małżonkowie już cieszą się nowymi związkami.

d45s6rj

Dawid Narożny związał się z tajemniczą blondynką, Joanną. Kobieta pochwaliła się w jednym z wpisów, że ukochany jest bardzo romantyczny i przynosi do domu kwiaty bez okazji.

ZOBACZ TAKŻE: Marysia Starosta: Sokół zrobił ze mnie kobietę

Magdalena Narożna także nie narzeka na brak zainteresowania u płci przeciwnej. Wokalistka spędzała z ukochanym cudowne wakacje, a na Instagramie opublikowała zdjęcie znad morza, na którym widać, jak partner trzyma ją za rękę.

Póki co nie wiadomo, kim są ukochani gwiazd disco polo.

d45s6rj

Podziel się opinią

Share
d45s6rj
d45s6rj