Trwa ładowanie...
d29ezgx

Magdalena Narożna zmieniła fryzurę. Internauci komentują

Magdalena Narożna jest wokalistką zespołu "Piękni i młodzi". Artystka disco polo postanowiła nieco zmienić swój wizerunek. Postawiła na inną fryzurę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Narożna
Magdalena Narożna (Instagram.com, Fot: Instagram)
d29ezgx

Magdalena Narożna wraz ze swoim mężem, z którym tworzą zespół Piękni i młodzi poinformowali ostatnio, że się rozwodzą. Fani na chwilę wstrzymali oddech, bo ważyły się przecież losy ich ulubionego zespołu. Na szczęście będą wciąż występować razem. Życie zawodowe oddzielili od prywatnego.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Martyniuka został czołowym patoinfluencerem? "Lubi czytać sam o sobie"

d29ezgx

- Długo czekaliśmy z tą informacją, ale męczą nas ciągłe pytania... Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym... Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety, czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste, gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy. Zostajemy w przyjacielskich stosunkach. Jeżeli chodzi o zespół, nic się nie zmienia. Będziemy oddawać wam nasze serca na scenie, dopóki zdrowie nam na to pozwoli. Dziękujemy za wyrozumiałość. I prosimy, nie oceniajcie nas - napisali małżonkowie.

Zmiany na płaszczyźnie uczuciowej to nie jedyne, jakie zachodzą w życiu Narożnej. Okazuje się, że artystka postanowiła zmienić fryzurę. A internauci zalali ją komplementami.

d29ezgx

"O wiele lepiej bez tego kitolca z tylu", "Cudownie", "Petarda" - pisali fani, którzy już od dawna mówili Magdalenie Narożnej, żeby zmieniła fryzurę. Jak wam się podoba?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d29ezgx

d29ezgx
d29ezgx