Trwa ładowanie...

Magdalena Narożna zmieniła fryzurę. Internauci komentują

Magdalena Narożna jest wokalistką zespołu "Piękni i młodzi". Artystka disco polo postanowiła nieco zmienić swój wizerunek. Postawiła na inną fryzurę.

Share
Magdalena Narożna zmieniła fryzurę. Internauci komentują
Źródło: Instagram.com, Fot: Instagram
d46hhz7

Magdalena Narożna wraz ze swoim mężem, z którym tworzą zespół Piękni i młodzi poinformowali ostatnio, że się rozwodzą. Fani na chwilę wstrzymali oddech, bo ważyły się przecież losy ich ulubionego zespołu. Na szczęście będą wciąż występować razem. Życie zawodowe oddzielili od prywatnego.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Martyniuka został czołowym patoinfluencerem? "Lubi czytać sam o sobie"

- Długo czekaliśmy z tą informacją, ale męczą nas ciągłe pytania... Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym... Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety, czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste, gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy. Zostajemy w przyjacielskich stosunkach. Jeżeli chodzi o zespół, nic się nie zmienia. Będziemy oddawać wam nasze serca na scenie, dopóki zdrowie nam na to pozwoli. Dziękujemy za wyrozumiałość. I prosimy, nie oceniajcie nas - napisali małżonkowie.

Zmiany na płaszczyźnie uczuciowej to nie jedyne, jakie zachodzą w życiu Narożnej. Okazuje się, że artystka postanowiła zmienić fryzurę. A internauci zalali ją komplementami.

"O wiele lepiej bez tego kitolca z tylu", "Cudownie", "Petarda" - pisali fani, którzy już od dawna mówili Magdalenie Narożnej, żeby zmieniła fryzurę. Jak wam się podoba?

d46hhz7

Podziel się opinią

Share
d46hhz7
d46hhz7