Trwa ładowanie...

Magda Mołek dodała osobisty wpis. "Ocierałam oczy ze wzruszenia"

Ostatni wpis Magdy Mołek poniósł się szerokim echem w sieci. Dotyczył on zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Teraz dziennikarka dziękuje fanom za dyskusję.

Share
Magda Mołek dodała osobisty wpis. "Ocierałam oczy ze wzruszenia"
Źródło: Materiały prasowe, Fot: materiały prasowe
d48sorx

Kilka dni temu Magda Mołek wywołała burzę na swoim profilu na Instagramie. Dziennikarka zabrała głos ws. zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej.

- O JEST WOJNA. Nie możemy wyjść z domu, by zaprotestować. Jesteśmy zmęczone miesięczną kwarantanną, domowym nauczaniem naszych dzieci, strachem o najbliższych, niepewne miejsc pracy, albo już z niej zwolnione. Nie znamy jutra, kurczą nam się oszczędności, w mediach wciąż straszą nas, że fala zachorowań dopiero przed nami a tutaj to: sejmowe czytanie tzw. obywatelskiego projektu dotyczącego zaostrzenia aborcji i kar za edukację seksualną. PIEKŁO KOBIET w najczystszej postaci - napisała.

ZOBACZ: Uradowana Mołek trąbi na paparazzi

Jej post wzbudził ogromne emocje. W komentarzach wypowiedzieli się zarówno ci, którzy tak jak Mołek sprzeciwiają się zaostrzeniu ustawy, ale też ci, którzy zgadzają się z projektem złożonym do sejmu przez Kaję Godek. Niektórzy z nich nie pozostawili na dziennikarce suchej nitki. Prezenterka musiała zmierzyć się z hejtem.

d48sorx

Przeczytaj: <a href="https://gwiazdy.wp.pl/magda-molek-szczerze-o-macierzynstwie-powiedzialam-do-mojej-mamy-albo-mi-pomozesz-albo-umre-bo-nie-daje-rady-6490944824563841a">Magda Mołek szczerze o macierzyństwie. "Powiedziałam do mojej mamy: albo mi pomożesz, albo umrę, bo nie daję rady"</a>

Magda Mołek postanowiła jednak podziękować obserwatorom za dyskusję.

- DZIĘKUJĘ wszystkim wam, którzy komentowaliście, pisaliście na priv, dzieląc się ze mną i społecznością tutaj swoimi odczuciami w sprawie próby zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. To jest wielki i ważny temat, tak wynika z waszych głosów. Dla obu stron sporu - zaczęła wpis.

W dalszej części wyraziła nadzieję, że będzie nam dane prowadzić takie dyskusje w innych warunkach.

- Nie przeraził mnie hejt i atak. Nie przecierałam oczu ze zdumienia. Ocierałam je ze wzruszenia. Waszą solidarnością, serdecznością i wsparciem. Moc kobiety jest nieograniczona.

d48sorx

Podziel się opinią

Share
d48sorx
d48sorx