Trwa ładowanie...

Magda Mołek zdradza tajemnice Edyty Pazury. "Dotąd nic o niej wiedzieliście"

Edyta Pazura była gościem w programie Magdy Mołek. We wzruszającym wywiadzie kobieta zdradziła, jak wyglądały początki jej związku z Cezarym Pazurą.

Magda Mołek zdradza tajemnice Edyty Pazury. "Dotąd nic o niej wiedzieliście"Źródło: ONS.pl
d1f60wt

W życiu zawodowym Magdy Mołek zaszły poważne zmiany. Dziennikarka zdecydowała się odejść z programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN", z którym była związana przez przeszło 15 lat. Dzięki zmniejszeniu liczby swoich obowiązków, 43-latka miała czas na wznowienie swojego programu "W roli głównej".

ZOBACZ TEŻ: Rusin o płonących lasach w Amazonii: "To jest tragedia. Musimy przestać jeść mięso"

Dziennikarka co tydzień zaprasza do siebie nowego gościa, a nieformalna atmosfera wywiadu sprawia, że wielu celebrytów bez problemu otwiera się przed Magdą Mołek. Tak było również z Edytą Pazurą, która w szczerych słowach opowiedziała o początkach związku z Cezarym Pazurą.

d1f60wt

Teraz para jest już 10 lat po ślubie i ma trójkę dzieci. Jednak mało kto pamięta, że Edyta poznała Czarka, mając zaledwie 19 lat. Ówczesne tabloidy komentowały ich związek, nie zostawiając na młodej kobiecie suchej nitki. To właśnie te bolesne wspomnienia sprawiły, że w trakcie wywiadu z Magdą Mołek, w oczach Edyty Pazury pojawiły się łzy.

Magda Mołek zachęca do obejrzenia wywiadu na swoim profilu instagramowym. Przy okazji wypowiada się o swoim gościu w samych superlatywach.

"Kocham mój program "W roli głównej" – nie sądzę, byście byli tym zdziwieni. Ale wiem, że często po jego obejrzeniu, to wy jesteście zaskoczeni i piszecie do mnie "nie wiedziałam, że on/ona jest taka fajna" albo "dowiedziałam się takich rzeczy, że teraz zupełnie inaczej spojrzę na tę osobę". To są najpiękniejsze komplementy, jakie możecie wysłać dziennikarzowi. Całe moje zawodowe życie, to próba pokazania inaczej, głębiej, z poziomu serca, PRAWDY o moim rozmówcy. Obejrzycie dziś Edytę, a przekonacie się, że dotąd nic o niej nie wiedzieliście... 22.25 w TVN Style Czekam na Wasze wrażenia" – czytamy pod wspólnym zdjęciem gwiazd na Instagramie.

d1f60wt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1f60wt