Trwa ładowanie...

Muskularny Cezary Pazura i Edyta Pazura w bikini. Są w świetnej formie

Cezary i Edyta Pazurowie kończą swoje wakacje. Aktor dodał zabawny post.

Share
Muskularny Cezary Pazura i Edyta Pazura w bikini. Są w świetnej formie
Źródło: East News
d368im1

Cezary i Edyta Pazurowie ostatnio chwalili się rajskimi wakacjami. Teraz celebryci wraz z dziećmi wracają już do domu. Z tej okazji aktor zdobył się na małe podsumowanie. "Wakacje z trojgiem dzieci, czyli po lewej: tragarz, kelner, służący, goniec, sprzątacz, ratownik, złota rączka, nauczyciel pływania, stróż, nadworny błazen, odganiacz much, animator, babysitter, budzik, consierge" - napisał o sobie.

ZOBACZ: Przyklejone uśmiechy Pazurów spacerują po czerwonym dywanie

Jak określił role swojej żony na wakacjach?

d368im1

"Po prawej: pielęgniarka, wychowawczyni, KOwiec, praczka, sprzątaczka, niania, karmicielka, serwisantka, księgowa, przewodnik, animatorka, nauczycielka czytania, mobilna recepcja, asystentka, lekarz domowy, dietetyk... Jeszcze parę etatów by się zmieściło! Ale to już w roku szkolnym" - zakończył wpis.

Zabawny post Cezary Pazura okrasił zdjęciem. Na fotce widzimy wysportowanego gwiazdora w kąpielówkach i jego piękną żonę w kostiumie kąpielowym. Oboje są w świetnej formie!

"Przestań czarować Czarek. Chodziło oto, żeby pokazać się w formie" - zażartował jeden z internautów. Inni dodali: "Ale ty żeś mi teraz zaimponował. Naprawdę jak na czterdziestolatka to czymiesz się, że hej", "Wyglądacie jak nastolatkowie". Zgadzacie się?

d368im1

Podziel się opinią

Share
d368im1
d368im1