ycipk-2t309g

Muskularny Cezary Pazura i Edyta Pazura w bikini. Są w świetnej formie

Cezary i Edyta Pazurowie kończą swoje wakacje. Aktor dodał zabawny post.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary i Edyta Pazurowie są obecnie na wakacjach
Cezary i Edyta Pazurowie są obecnie na wakacjach (East News)
ycipk-2t309g

Cezary i Edyta Pazurowie ostatnio chwalili się rajskimi wakacjami. Teraz celebryci wraz z dziećmi wracają już do domu. Z tej okazji aktor zdobył się na małe podsumowanie. "Wakacje z trojgiem dzieci, czyli po lewej: tragarz, kelner, służący, goniec, sprzątacz, ratownik, złota rączka, nauczyciel pływania, stróż, nadworny błazen, odganiacz much, animator, babysitter, budzik, consierge" - napisał o sobie.

ZOBACZ: Przyklejone uśmiechy Pazurów spacerują po czerwonym dywanie

ycipk-2t309g

Jak określił role swojej żony na wakacjach?

"Po prawej: pielęgniarka, wychowawczyni, KOwiec, praczka, sprzątaczka, niania, karmicielka, serwisantka, księgowa, przewodnik, animatorka, nauczycielka czytania, mobilna recepcja, asystentka, lekarz domowy, dietetyk... Jeszcze parę etatów by się zmieściło! Ale to już w roku szkolnym" - zakończył wpis.

Przeczytaj: Edyta i Cezary Pazurowie na wakacjach. Ich "brzydkie" selfie robi furorę

Zabawny post Cezary Pazura okrasił zdjęciem. Na fotce widzimy wysportowanego gwiazdora w kąpielówkach i jego piękną żonę w kostiumie kąpielowym. Oboje są w świetnej formie!

ycipk-2t309g

"Przestań czarować Czarek. Chodziło oto, żeby pokazać się w formie" - zażartował jeden z internautów. Inni dodali: "Ale ty żeś mi teraz zaimponował. Naprawdę jak na czterdziestolatka to czymiesz się, że hej", "Wyglądacie jak nastolatkowie". Zgadzacie się?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2t309g

ycipk-2t309g
ycipk-2t309g