Trwa ładowanie...

Magda Pyznar i jej kobieca sylwetka. "Łapa już jest, teraz czas na brzuch"

Magda Pyznar z "Warsaw Shore" kojarzy się z szerokim uśmiechem na twarzy i kobiecą figurą. Celebrytka dąży do tego, by móc pochwalić się perfekcyjną sylwetką. Ale nic na siłę, na efekty przyjdzie czas.

Magda Pyznar i jej kobieca sylwetka. "Łapa już jest, teraz czas na brzuch"Źródło: Instagram
d3qleua
d3qleua

Magda Pyznar dała nam się poznać jako pewna siebie, zabawowa, niemająca granic uczestniczka "Warsaw Shore". Mimo licznych wybryków zdobyła sporą sympatię wśród widzów. Docenili ją głównie za szczerość i dystans do siebie. Jednak po Magdzie z programu nie ma już śladu - Pyznar zmieniła się diametralnie. Dziś jest spokojną mamą kilkumiesięcznej Zuzi, która nawet przy napiętym grafiku znalazła czas na to, by pracować nad swoim ciałem. A to zmienia się z dnia na dzień.

Na swoim instagramowym profilu Magda Pyznar pochwaliła się efektami pracy nad sylwetką: "Łapa już jest, teraz czas na brzuch". I choć na zdjęciu trudno to dostrzec, celebrytka zapewnia, że ma fałdkę. Żeby lepiej poczuć się w swoim ciele, zaleca dietę i ćwiczenia. Pyznar daje sobie jednak czas na zrobienie formy i nie oczekuje, że efekty będą widoczne teraz i tu. "Do lata zdążymy" - zapewnia.

A jak wam podoba się metamorfoza?

d3qleua
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qleua