Trwa ładowanie...
d1snrvd

Magdalena Boczarska opublikowała zdjęcie topless. Miała ku temu powód

Magdalena Boczarska nie należy do osób, które epatują swoim życiem prywatnym. Aktorka udostępniła zdjęcie bez biustonosza i zrobiła to w słusznym celu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Boczarska prawdopodobnie wyszła za mąż
Magdalena Boczarska prawdopodobnie wyszła za mąż (ONS.pl)
d1snrvd

Magdalena Boczarska chętnie bierze udział w różnych kampaniach społecznych. Aktorka wspierała m.in. strajk nauczycieli czy Ogólnopolski Strajk Kobiet. Teraz postanowiła zaangażować się w akcję, która zachęca kobiety do badania piersi.

Boczarska udostępniła zaskakujące zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Aktorka ubrana jest na nim w czarny garnitur, jednak pod marynarką nie ma żadnego nakrycia. Nagie piersi są wyłącznie zasłonięte przez jej ręce. Kontrowersyjna fotografia promuje akcję jednej z marek kosmetycznych, której aktorka jest ambasadorką.

"Co 15 sekund gdzieś na świecie u jednej z nas diagnozowany jest rak piersi. Chociaż czasem się boimy, bo to ludzkie, musimy pamiętać o profilaktyce i samobadaniu. Dla dobra naszego i naszych bliskich. Estee Lauder od lat angażuje się w kampanię na rzecz Walki z Rakiem Piersi. Dochód ze sprzedaży limitowanej linii produktów oznaczonych Różową Wstążką zasili fundusz na rzecz badań nad rakiem piersi prowadzonych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Przyłączcie się do akcji i przekażcie ją dalej!" - napisała Boczarska pod zdjęciem.

ZOBACZ TAKŻE: Boczarska promuje nowy serial: "Dawno nie spotkałam się z tak znakomitym scenariuszem"

d1snrvd

Podziel się opinią

Share
d1snrvd
d1snrvd