Trwa ładowanie...
d2cb3u1

Magdalena Boczarska pokazała rodzinne zdjęcie. O kryzysie w związku nie ma mowy

Magdalena Boczarska jak lwica broni swojego życia prywatnego. Teraz zrobiła wyjątek. Pokazała fanom zdjęcie, na którym pozuje wraz z ukochanym Mateuszem Banasiukiem. Tym samym zdementowała krążące plotki, jakoby ich związek przechodził kryzys.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk tworzą udany związek
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk tworzą udany związek (ONS.pl)
d2cb3u1

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk uchodzą za nietypową parę w polskim show-biznesie. Wszystko z powodu dzielącej ich różnicy wieku. Aktorka jest o 7 lat starsza od swojego partnera. Po kilku latach związku, w 2017 r., na świat przyszedł syn zakochanych, Henryk. Wkrótce po tym pojawiły się doniesienia, jakoby Magdalena i Mateusz zdecydowali się na ślub. Ostatnio jednak zaczęto plotkować, że para przechodzi poważny kryzys. Ile w tym prawdy?

ZOBACZ WIDEO: Boczarska o tacierzyństwie Banasiuka: "Najlepszy tata ever!"

Jak się okazuje, niewiele. Choć ani Boczarska, ani Banasiuk nie komentują pogłosek na swój temat, to tym razem postanowili zamknąć usta hejtrom. Wystarczyło jedno zdjęcie, które aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie z okazji urodzin ukochanego. Rodzinną fotkę, na której widzimy zarówno ją, jej partnera, jak i ich synka, podpisała: "Wszystkiego co NAJpiękniejsze. Happy B-day #family".

d2cb3u1

Już na pierwszy rzut oka widać, że są razem szczęśliwi i wspólnie tworzą kochającą się rodzinę. Plotki na temat jakiegokolwiek kryzysu w związku można zatem włożyć między bajki.

d2cb3u1

Podziel się opinią

Share

d2cb3u1

d2cb3u1