Trwa ładowanie...

Magdalena Boczarska wspomina Piotra Woźniaka Staraka. "Ta strata boli ogromnie"

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. W mediach społecznościowych nie brakuje wzruszających wpisów gwiazd. Jeden z nich dodała Magdalena Boczarska, którą łączyła z producentem wyjątkowa więź.
Share
Magdalena Boczarska wspomina Piotra Woźniaka Staraka
Magdalena Boczarska wspomina Piotra Woźniaka StarakaŹródło: ONS.pl
d39c6ss

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno w niedzielę 18 sierpnia i od tamtej pory ślad po nim zaginął. Akcję poszukiwawczą śledziła cała Polska. Cztery dni później otrzymaliśmy wstrząsającą wiadomość o odnalezieniu jego ciała. Śmierć producenta poruszyła nie tylko fanów jego twórczości, ale również gwiazdy i celebrytów.

ZOBACZ WIDEO: Edward Miszczak: "Trzymamy kciuki za Agnieszkę. Dostała straszne wiadomości"

Swoje kondolencje publicznie złożyli m.in.: Maria Sadowska, Małgorzata Domagalik, Borys Szyc, Anna Kalczyńska czy Edward Miszczak. Teraz dołączyła do nich Magdalena Boczarska, która współpracowała z Woźniakiem-Starakiem na planie filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej".

d39c6ss

"Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. (...) Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuje za to, że nazywałeś mnie swoją "siostrą". (...) Śnij pięknie. Twoja 'Miśka'" - napisała na Instagramie.

d39c6ss

Podziel się opinią

Share
d39c6ss
d39c6ss