2ckbj6

Magdalena Cielecka spotyka się z młodszym aktorem. Jest między nimi 16 lat różnicy

Magdalena Cielecka niedawno rozstała się z Dawidem Wajntraubem. Szybko znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Cielecka
Magdalena Cielecka (ONS.pl)
2ckbj6

Niedawno media obiegła plotka, że 47-letnia Magdalena Cielecka spotyka się z 31-letnim Bartoszem Gelnerem. Aktor znany jest z takich produkcji jak "Płynące wieżowce", czy "Barwy szczęścia". Choć dzieli ich 16 lat, to od dawna mieli się ku sobie.

Przez ostatnich 6 lat Magdalena Cielecka związana była z Dawidem Wajntraubem. Aktorka mocno przeżyła ich rozstanie, ponieważ była to już bardzo poważna relacja. Zakochani byli już zaręczeni i podobno starali się o dziecko. Według plotek Wajntraub nie chciał już mieszkać w Polsce, a Cielecka nie chciała na stałe wyjeżdżać do Izraela.

ZOBACZ: Magdalena Cielecka poprawia usta przed wejściem na ściankę

2ckbj6

Jeszcze gdy Magda Cielecka i Dawid Wajntraub byli razem, spotykali się czasem z Bartoszem Gelnerem. Głównie dlatego, że aktorka pracuje z aktorem w Nowym Teatrze. To właśnie gwiazda miała polecić Gelnera Krzysztofowi Warlikowskiemu, który kompletował obsadę do "Kabaretu Warszawskiego".

Dzięki wspólnej pracy Bartosz Gelner szybko zaprzyjaźnił się z Magdą Cielecką. Z czasem znajomość ta przerodziła się w większą zażyłość.

Przeczytaj: Magdalena Cielecka topless w magazynie. Przypomina okładkę sprzed 15 lat

2ckbj6

Ostatniego Sylwestra spędzili ze znajomymi w Atenach. Do Polski wrócili już jako para. Ostatnio również byli w Grecji na wakacjach. W mediach społecznościowych oboje publikowali zdjęcia z Mykonos.

- Magda po rozstaniu z Dawidem zmieniła podejście do życia i kwestii związków. Nie myśli już o zakładaniu rodziny, koncentruje się raczej na pracy, podróżach i przyjemnościach - czytamy w "Party".

Polub WP Gwiazdy
2ckbj6
2ckbj6
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

2ckbj6