Trwa ładowanie...
d490rtv

Magdalena Waligórska urodziła. Napisała, jak dała na imię dziecku

- Staliśmy się miłością. Bardzo niewyspaną miłością - napisała na Instagramie Magdalena Waligórska i tym samym poinformowała fanów, że została po raz drugi mamą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Drugie dziecko jest dla mnie piękną ideą" - mówiła rok temu Waligórska.
"Drugie dziecko jest dla mnie piękną ideą" - mówiła rok temu Waligórska. (East News)
d490rtv

W życiu aktorki znanej z roli Wioletki w serialu "Ranczo" szykuje się wiele nieprzespanych nocy. Magdalena Waligórska poinformowała wszystkich, że została mamą. Po raz drugi. Post na Instagramie wzbudził spore zainteresowanie wśród fanów Waligórskiej, czemu nie można się nawet dziwić. Ulubienica widzów pokazała drobną rączkę swojej... córeczki.

- Staliśmy się miłością! Ponownie! Bardzo niewyspaną miłością. Nasza córeczka Natalia jest już na świecie! Urodziła się 17.05.2019 w Szpitalu Św. Anny w Piasecznie. Mierzyła 56cm i ważyła 3800g - skomentowała zdjęcie aktorka i przy okazji zdradziła, jak razem z mężem dali na imię małej.

d490rtv

- Dziękuję Ci Kochanie #MateuszLisieckiWaligórski za naszą wspaniałą Córcię. Dziękuję Szpitalowi, dr Rafałowi Kuźlikowi, położnej Iwonie Owczarek i całemu personelowi za wspaniałą opiekę i wielki komfort - dodała. Trzeba przyznać, że rzadko kiedy gwiazdy, publikując takie wpisy, dziękują lekarzom i położnym, a to bardzo ładny gest.

Magdalena Waligórska i Mateusz Lisiecki pobrali się we wrześniu 2016 r. Romantyczna ślubna uroczystość odbyła się we Włoszech. Waligórska jakiś czas później udzieliła wywiadu, w którym opowiadała, że najpierw chcą się skupić na sobie, nacieszyć sobą, a o dziecku "pomyślą później". To "później" nadeszło dość szybko, bo po niespełna roku zakochani zostali dumnymi rodzicami. W lipcu 2017 r. na świat przyszedł ich pierwszy syn.

- Drugie dziecko jest dla mnie piękną ideą. Mam nadzieję, że to będzie dziewczynka, bo marzy mi się parka - mówiła w 2018 roku Waligórska. Marzenie się spełniło.

Zobacz: Gwiazdy, które urodzą dziecko w 2019 roku

d490rtv

Podziel się opinią

Share

d490rtv

d490rtv