Trwa ładowanie...
d44e7mr

Maja Bohosiewicz już w podróży poślubnej. Pokazała zdjęcie w kostiumie

Po hucznym ślubie Maja Bohosiewicz i jej mąż wyjechali w podróż. Zakochani wybrali dość popularny wśród gwiazd kierunek - Dubaj.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Bohosiewicz
Maja Bohosiewicz (ONS.pl)
d44e7mr

Aktorka i jej partner postanowili powiedzieć sobie "tak" w sylwestra. Na imprezie bawili się znajomi i rodzina pary. Nie zabrakło też gwiazd. Wśród nich pojawili się m.in. Sonia Bohosiewicz, Olga Frycz, Zosia Zborowska i Julia Oleś z Kamilem Durczokiem. W uroczystości wzięły też udział dzieci pary: Zachary i Leonka.

Całe przyjęcie zorganizowane było w motywie "Wielki Gatsby", więc dominowało złoto. Obserwując media społecznościowe znajomych Bohosiewcz, można było zauważyć, że wszystko zostało dopracowane perfekcyjnie.

Kilka dni po weselu para młoda wyjechała w podróż poślubną. Maja pochwaliła się na Instagramie, że wraz z mężem wypoczywa w Dubaju, gdzie obecnie przebywają też Lewandowscy.

d44e7mr

Bohosiewicz pokazała już pierwszą fotkę w kostiumie kąpielowym. Wygląda doskonale. Fani chętnie komplementują wygląd swojej idolki: "Świetne zdjęcie!", "Rewelacyjnie wyglądasz", "Maja, super!", "Bawcie się dobrze. Rewelacyjnie!".

My również życzymy świeżo upieczonym małżonkom udanej podróży!

d44e7mr

ZOBACZ TAKŻE: Pochłonięta rozmową Bohosiewicz raczy się wodą z przyjaciółką

d44e7mr

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d44e7mr

d44e7mr
d44e7mr