Trwa ładowanie...
d46dfth

Maja Bohosiewicz umieściła mocny wpis na Instagramie. Broni obozu Lewandowskiej

Chociaż nie jest pierwszoligową aktorką, zyskała dużą sławę dzięki utalentowanej siostrze. Ten potencjał wykorzystuje na Instagramie, na którym ma niemal 400 tysięcy obserwatorów! Teraz umieściła wpis, w którym odpowiada na bolesne dla niej uwagi. Mocny!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Bohosiewicz nazywa swoje obserwatorki "Halinkami". Uwielbiają ją za luz i poczucie humoru
Maja Bohosiewicz nazywa swoje obserwatorki "Halinkami". Uwielbiają ją za luz i poczucie humoru (Instagram.com)
d46dfth

Maja Bohosiewicz postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami spostrzeżeniami na temat obozów Anny Lewandowskiej. Czym są te wyjazdy? To dni ciężkich treningów, gdzie można, a wręcz trzeba, przekraczać swoje granice i walczyć o lepszą formę. Mimo, że sama Bohosiewcz nie potrzebuje gubić żadnego kilograma, to wzięła udział w takim obozie i... ma kilka mocnych słów.

Anna Lewandowska organizuje kolejny obóz. Bilety sprzedały się w kilka minut

Była tak rozemocjonowana, że nie opublikowała nagranego filmiku. Gdy emocje nieco opadły, opublikowała wpis (naturalnie okraszony zdjęciem, na którym pozuje zadumana). W swoim poście nawiązuje do nieprzychylnych komentarzy na temat obozów Lewandowskiej, zwanymi "obozem dla celebrytek". I faktycznie te wyjazdy, głównie ze względu na koszt, przyciągają ładne celebrytki bez większych zawodowych obowiązków. To nie zmienia jednak faktu, że wycisk jest olbrzymi!

d46dfth

Małgorzata Socha była na obozie Anny Lewandowskiej. Wróciła "wygłodniała"

"2h trening przetyrał mnie tak, że oprócz chęci rzygania ze zmęczenia, stanęłam przed psychiczną ścianą. Zaczęłam po prostu płakać. Z bólu, zmęczenia, braku siły. Patrzyłam w prawo i w lewo i widziałam, że dziewczyny dają radę. Ja czułam, że jeżeli ktokolwiek zapyta mnie czy jest ok to po prostu zryczę się na bordowo i zaniosę jak moja dwulatka na bezdechu" - relacjonuje Bohosiewicz.

Jeżeli jeszcze raz przeczytam: obóz dla celebrytek. Ogrzanie się w sławie Lewandowskiej. Będę was systematycznie blokować, bo macie zerowe pojęcie o tym co się tu dzieje" - grzmi.

Tak wygląda obóz Lewandowskiej: Bieg o poranku i wspólne selfie

"Jeżeli chcecie coś ze sobą zrobić to po prostu się weźcie za siebie! Za swoje głowy za swoje myślenie" - ciągnie w swoim wpisie.

d46dfth

Jak widać, naprawdę dostała niezły wycisk. Przynajmniej w bardzo luksusowych okolicznościach. Cały wpis przeczytacie tutaj:

d46dfth

Podziel się opinią

Share

d46dfth

d46dfth