Trwa ładowanie...
d1c3ryk

Maja Hyży ostro trenuje. Efekty widać gołym okiem

Maja Hyży pochwaliła się efektami pracy na siłowni i przedstawiła człowieka, który "zapalił w niej chęć do działania i nadzieję na lepsze życie". 29-letnia rozwódka i matka bliźniaków jest w świetnej formie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Hyży jeszcze kilka miesięcy temu mówiła otwarcie, że nie przejmuje się swoją figurą
Maja Hyży jeszcze kilka miesięcy temu mówiła otwarcie, że nie przejmuje się swoją figurą (ONS.pl)
d1c3ryk

Szczupła sylwetka, "kaloryfer" na brzuchu i szeroki uśmiech na twarzy. Maja Hyży tryska pozytywną energią i motywuje do działania swoich followersów na Instagramie. "Nigdy nie akceptuj swoich ograniczeń. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby ci się nie udać" – napisała na swoim profilu pod zdjęciami z siłowni.

Hyży swoją sylwetkę zawdzięcza pracy z trenerem personalnym. "Jestem nakręcona na to, co jeszcze przede mną i trzymam za was dziewuszki kciuki, bo w nas jest siła" – skwitowała piosenkarka.

Maję Hyży poznaliśmy w 2013 r. Razem z byłym mężem Grzegorzem Hyżym wzięła udział w przesłuchaniach do polskiej edycji "X Factora". Ostatecznie Maja zajęła czwarte miejsce, a jej mąż — drugie. Błyski reflektorów nie pomogły parze.

d1c3ryk

Maja i Grzegorz rozstali się kilka miesięcy po udziale w programie muzycznym. Bliźniaki urodzone w 2012 r. (Wiktor i Alexander) zostały pod opieką mamy, choć tata również je wychowuje.

Obejrzyj: jeszcze kilka miesięcy temu Maja Hyży nie dbała o figurę:

d1c3ryk

Podziel się opinią

Share
d1c3ryk
d1c3ryk